Współpraca z firmą Activ

Dziś przyszedł do mnie kurier z miłą przesyłką.
Przed wczoraj podpisałam z firmą umowę o współpracy a dziś już paczuszka była u mnie, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, że  przesyłka w takim szybkim czasie dotarła do mnie, za co bardzo dziękuję firmie
🙂

O firmie :

Jesteśmy firmą rodzinną, której działalność jest skupiona wokół sadownictwa. Kiedyś były to tylko uprawy i sady, później doszedł eksport rodzinnych jabłek na rynki zagraniczne. Obecnie nasza działalność poszerzyła się o produkcję naturalnego mętnego soku ROYAL APPLE. Jest to sok nie z koncentratu, tłoczony z wybranych zdrowych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw.
Gwarantujemy, że soki nie zawierają żadnych dodatków, są bez cukru, wody, konserwantów. Dzięki zastosowanej technologii produkcji soki zachowują najwyższe walory smakowe i zdrowotne. Z uwagi na właściwości soku Royal Apple z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić, że jest to SOK NA WAGĘ ZDROWIA.

Przesyłka to sok 3 litrowy Royal Apple o smaku jabłkowym 


By zrobić 3 litry takiego soku firma potrzebuje aż 5 kg świeżych owoców!

Royal apple to naturalny w 100% sok z prawdziwych jabłek nie zawiera nic sztucznego, nie jest także rozcieńczany, nie zawiera żadnych słodzików tylko naturalne cukry występujące w owocach !!!!

Atutem soku jest to iż zachowuje świeżość i smak nawet do 30 DNI po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu.

Sok jest mętny tłoczony na zimno i zaraz po nim poddawany  łagodnej pasteryzacji. Picie mętnych soków tłoczonych ma korzystny wpływ na zdrowie. Składniki zawarte w sokach Royal Apple obniżają poziom cholesterolu we krwi, skutecznie zapobiegają miażdżycy i zawałom serca, regulują gospodarkę kwasów żółciowych, chronią przed nowotworami i powstawaniem kamieni żółciowych. Soki Royal Apple są wskazane także dla osób dbających o sylwetkę ponieważ idealnie wymiatają z organizmu resztki pokarmów, regulują florę bakteryjną jelit i neutralizują substancje toksyczne. Są doskonałym źródłem witaminy C, potasu, fosforu, magnezu, wapnia oraz innych, cennych składników mineralnych.

Sok zapakowany jest w specjalne opakowanie Bag-in-Box, posiada także kranik który umożliwia świetne nalewanie soku a także nie pozwala by powietrze dostało się do środka produktu.

 Hermetycznie zapakowany 
I nasz kranik do nalewania soku 

GDZIE MOŻEMY ZAKUPIĆ SOKI ROYAL APPLE ?

Warszawskie Stacje Paliw Shell  posiadają już w asortymencie te pyszne sokiW większości sklepów TOPAZ  też możemy natrafić na soki tak samo jak w ALMIE czy TOP MARKECIE czy SIMPLY MARKECIE , w Piotrze  i Pawle też je dostaniemy.

PEŁEN WYKAZ SKLEPÓW W KTÓRYCH MOŻECIE ZAKUPIĆ SOKI W LINKU PONIŻEJ:
GDZIE MOŻEMY ZAKUPIĆ SOKI


Mi bardzo spodobał się dizajnerski wygląd opakowania soku, wielki plus daje także za hermetyczne opakowanie co jest jak dla mnie świetnym rozwiązaniem.
Podoba mi się także to iż możemy w jednym opakowaniu cieszyć się aż trzema litrami soku a dla osób, które nie mają dużo czasu w tygodniu by robić zakupy to na pewno będzie fajne rozwiązanie za jednym razem i w jednym opakowaniu od razu zakupić aż 3 litry soku.

Uważam,że kranik do soku jest wygodnym rozwiązaniem, nie sprawi trudności przy nalewaniu nawet dziecku.

NALEWAMY 😛
Smak na pewno wyróżnia sok wśród innych na rynku, można wyczuć w nim iż produkowany jest z naturalnych owoców i że brak w nim sztucznych barwników i aromatów.
Nie jest za słodki gdyż nie zawiera dodatku cukrów tak jak już pisałam.

Wad-brak

Smacznego !Zachęcam do zakupu produktów Royal Apple oraz do polubienia strony na facebooku Royal Apple

Pozdrawiam,
I.

40 thoughts on “Współpraca z firmą Activ”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>