Współpraca z firmą Polsoja

Hej!

Jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania kilka produktów Polsoja.

Celem firmy jest zaoferować nam produkty pełne smaku i bogate w wartości pro-zdrowotne. Firma na rynku jest już od 1993 roku, jako pierwsi w Polsce rozpoczęli produkcję tofu oraz jedni z pierwszych wprowadzili na rynek produkty sojowe.


Do testów otrzymałam dwa opakowania Vege pasty węgierskiej, dwa opakowania Vege pasty francuskiej oraz dwa opakowania pasztetu sojowego.


Wegetariańska pasta francuska 

Pasta bogata jest w białko roślinne i zawiera dodatek błonnika pokarmowego. Produkt przygotowany jest z surowców niemodyfikowanych genetycznie.
W smaku można wyczuć nutkę cebulową lecz w żaden sposób ona nie przeszkadza w smaku a nawet tym bardziej dzięki temu kojarzy mi się z Francją.
Pasta fantastycznie smakuje ze świeżym pieczywem.

Pasztet sojowy tradycyjny

Pasztet składa się w 100% z surowców roślinnych. Zawiera wiele przypraw i aromatów ziołowych. Produkt bogaty jest w białko roślinne, zawiera dodatek błonnika pokarmowego.
Co śmieszne gdy jedliśmy kanapki z pasztetem sojowym nie mogliśmy uwierzyć iż jest to produkt roślinny bo smakował prawie tak samo jak ten zwykły. 
Chociaż gdy teraz miałabym wybierać na pewno kupiłabym pasztet sojowy gdyż jest bardziej zdrowy. 

Wegetariańska pasta węgierska 
Pasta ta to lekko pikantna kompozycja smaków papryki, pomidorów i ogórków konserwowych. Pasta składa się w 100% z surowców roślinnych, zawiera białko roślinne oraz błonnik pokarmowy. Doskonale smakuje z pieczywem a także różnymi warzywami. 
Nam chyba najbardziej zasmakowała właśnie ta pasta może dla tego iż jest lekko pikantna a my lubimy wyraziste smaki 🙂 

Kiedyś nie byłam w cale przekonana do sojowych produktów, gdy otrzymałam paczkę od firmy Polsoja moje spojrzenie na tego typu produkty diametralnie się zmieniło od DZIŚ bardzo serdecznie polecam Wam produkty sojowe są one na prawdę świetne jakościowo i smakowo!!!!

Zachęcam do kupna produktów Polsoja a także zapraszam Was na stronę firmy Polsoja.






Pozdrawiam,
I.

5 thoughts on “Współpraca z firmą Polsoja”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>