Akademia Umysłu współpracy ciąg dalszy

Hej!

Jak już Wam pisałam we wcześniejszym poście (klik) nawiązałam współpracę z firmą Akademia Umysłu.
Teraz do przetestowania otrzymałam program Szybkie czytanie 1.

Program przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych a nawet dla seniorów. Na płycie znajdziecie 11 ćwiczeń, które pomogą Wam nauczyć się szybszego czytania a także miło spędzić wolny czas.

Na płycie możecie znaleźć takie ćwiczenia jak belki na tekście, drzewka, części linii itp. co fajne mamy możliwość wyboru koloru tła, motywów i czcionki. Oczywiście na początku wybieramy użytkownika, którego w każdej chwili możemy zmienić.

Ćwiczenia mają na celu polepszenie zapamiętywania i rozumienia czytanego teksu.
 Wybór ćwiczeń 
No i gramy ….
Poniżej belki na tekście

Program Szybkie Czytanie jest na prawdę fajnym i pomysłowo zrobionym programem, który może urozmaicić dzień nie tylko dziecku ale także osobie starszej.
Na prawdę bardzo polecam program gdyż może on pomóc każdemu w lepszym przyswajaniu czytanego tekstu. Mi osobiście program bardzo się podoba i często do niego wracam.


Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, rodzica a może dziadków na pewno znajdziesz coś w sklepie Akademia Umysłów Sklep, a już niedługo mikołajki i Boże Narodzenie! 

Pozdrawiam,
I.

4 thoughts on “Akademia Umysłu współpracy ciąg dalszy”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>