Współpraca z Laboratorium Biooil

Hej!
Około miesiąc temu nawiązałam współpracę z Laboratorium Biooil.


Do testów otrzymałam Olej kokosowy tłoczony na zimno 

Jest to olej z pierwszego tłoczenia na zimno, nieoczyszczony.Jest bardzo ceniony ze względu na występującą w nim kombinację kwasów tłuszczowych.

W kosmetyce olej kokosowy może być używany jako krem dla cer suchych, odwodnionych, zmęczonych i dojrzałych. Posiada doskonałe właściwości przeciwzmarszczkowe. Jest wspaniałym ratunkiem dla zniszczonych i wysuszonych zabiegami fryzjerskim włosów. Kuracja z użyciem kompresów kokosowych przywraca włosom: miękkość, gładkość i przepiękny połysk. Olej kokosowy ma także zastosowanie w schorzeniach dermatologicznych, m.in. łagodzi i niweluje objawy swędzącej, podrażnionej skóry głowy.

Jak widzicie na obrazku powyżej olej ma stałą konsystencje, dopiero gdy nabierze 25ºC zmienia się w ciekłą postać.

Ja by nałożyć go na włosy lub skórę rozgrzewałam go w dłoniach.

Olej bardzo pięknie pachnie – uwielbiam zapach kokosa więc ogromy plus za zapach!

Olej jest bardzo wydajny co także możecie zaobserwować na powyższym zdjęciu. Ja stosowałam go już kilka razy na włosy, skórę twarzy oraz dłonie czy usta.Smarowałam nim także tosty i jak widać bardzo mało zostało zużyte.

Olej jak dla mnie działa rewelacyjnie bardzo fajnie nawilża włosy oraz skórę i nadaje piękny kokosowy zapach, przy dłuższym stosowaniu zmniejsza także ilość rozdwojonych końcówek!

Do słodkich tostów też się świetnie sprawdził smakowały i pachniały MEGA!

Mam nadzieję że olej ten będzie mi jeszcze długo służył a potem no cóż trzeba będzie wybrać się na zakupy i kupić kolejny słoiczek tego cuda!

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta KLIK!!

Pozdrawiam,
I
.

4 thoughts on “Współpraca z Laboratorium Biooil”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>