Białe ząbki z Białą Perłą

Hej,
dzięki firmie Vita Produkt, miałam możliwość przetestowania Systemu wybielającego w 10 dni.
Wybielanie przeprowadzamy w warunkach domowych.

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. 

SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania. 

Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów. 

3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji SYSTEMEM seria biała perła® oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła® oparte są o wybielanie enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.

Opakowanie zawiera:
– żel inicjujący
– żel aktywujący
– żel wybielający
– trzy szczęki służące do aplikacji
– opakowanie na szczęki
-przewodnik odcieni zębów
Więc zaczynamy wybielanie.
Najpierw dobieramy odpowiednio aplikator do naszej szczęki, w celu tym umieszczamy go w gorącej wodzie, by stał się miękki następnie nakładamy na zęby by nabrał kształtu naszej szczęki.
Kolejna rzecz to umycie zębów żelem inicjującym, by zęby uodpornić przed mocnym działaniem żeli by nie stały się bardzo wrażliwe.
Następnie nakładamy na zęby żel aktywujący, mamy do tego celu mały pędzelek.
Aplikator wypełniamy żelem wybielającym i nakładamy na zęby.
Teraz czekamy ze szczękami na zębach 10 min. po upływie tego czasu ponownie myjemy zęby.
Ja efekty zauważyłam już po 2-3 dniach chodź moje zęby są dość jasne.
Efekt powinien utrzymać się nawet do kilku miesięcy jeżeli nie pijemy mocnej kawy, herbaty czerwonego wina czy nie jemy produktów barwiących.
Zapraszam do odwiedzenia strony producenta: KLIK!
Pozdrawiam,
I.

6 thoughts on “Białe ząbki z Białą Perłą”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>