Mega opalenizna w kilka godzin!

Mam śniadą karnację i uwielbiam być opalona, gdy tylko widzę jakiś promyczek słońca szybko lecę na dwór! Uwielbiam lato!

No ale niestety nie zawsze mamy czas na siedzenie godzinami na słońcu i korzystanie z jego uroków,praca i inne obowiązki często nam to utrudniają, no i pogoda także często nas nie rozpieszcza.
W takich momentach gdy potrzebuję szybko mieć ładną opaleniznę idę kilka razy na solarium i już mam swą wymarzoną opaleniznę.
Nigdy nie używałam w solarium żadnych przyspieszaczy czy czegoś podobnego, zawsze opalenizna była ładna po kilku wizytach więc nie widziałam w tym większego sensu do czasu gdy nie wypróbowałam  No. 5 Bronzer z kwasem hialuronowym firmy Onyx.
O rany! To na prawdę jeszcze przyspiesza opalanie!
Po dwóch wizytach w solarium moja opalenizna była piękna i tak ciemna jak nigdy dotąd zawsze o takiej marzyłam!

Produkt zawiera was hialuronowy,który przywraca właściwą równowagę hydrolipidową skóry.
5XX to intensywnie brązująca formuła o natychmiastowym działaniu.
Produkt nie zawiera parabenu.

OTB Complex regeneruje uszkodzenia skóry, nawilża i odżywia skórę, a kompleks witamin pobudza proces odnowy komórkowej naskórka dając szybkie i trwałe efekty opalania.

Moja opalenizna dzięki bronzerowi na prawdę bardzo długo się utrzymuje.

Wszystkim, którzy chcą w szybki sposób na solarium uzyskać piękną opaleniznę polecam kupienie dodatkowo tego własnie bronzera.
Koszt jednej takiej saszetki to około 10 zł, tutaj możecie zakupić produkt KLIK
Pozdrawiam,
I.

One thought on “Mega opalenizna w kilka godzin!”

  • Pracuję w solarium i największym powodzeniem cieszy się akurat MEGA BRONZER z onyx'u. Warto chociaż raz spróbować, ale skoro już to ciebie zadowolilo to cieszę się i gratuluję znalezienia tego jedynego przyspieszacza 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>