Plecaki dla delikatnych dziewczynek i małych twardzieli

Wielkimi krokami zbliżamy się do przywitania nowego szkolnego roku. Jedni się cieszą, inni smucą, niektórzy boja się szkoły bo idą do niej po raz pierwszy w życiu. By naszym dzieciom było łatwiej zacząć nowy rok szkolny powinniśmy zadbać o ich podstawowe wyposażenie.

Dziś post o plecakach.

Plecak towarzyszy dziecku przez cały dzień, a książek z każdym rokiem przybywa coraz więcej.

Podręczniki, zeszyty, piórnik , strój sportowy, buty na zmianę, butelka z napojem oraz pojemnik z kanapką … o wszystkim tym nasze pociechy muszą pamiętać, zapakować do plecaka, przynieść, odnieść i nie ugiąć się „pod ciężarem wiedzy”.

Najlepsze dla naszych dzieciaków są plecaki, które posiadają podzielone komory dzięki czemu łatwiej wszystko upchać i o niczym nie zapomnieć.

W ofertach sklepów jest wiele rodzajów plecaków.

Gdy wybieramy się na zakupy by kupić plecach powinniśmy zabrać ze sobą naszą pociechę, nie tylko by mogła wybrać kolor czy rodzaj plecaka lecz głównie po to byśmy mogli przetestować czy dany plecak pasuje naszemu dziecku.

Gdy szukamy odpowiedniego plecaka powinniśmy zwrócić uwagę czy takowy posiada: uszytwniane plecy, podwójną regulację szelek, wytrzymałe dno i odblaskowe elementy, przydatne są także pasy piersiowe, dzięki którym noszenie plecaka jest wygodniejsze i mniej naciska on na kręgosłup.

Szukajmy plecaków jak najlżejszych!

Pamiętajmy by przed zakupem plecaka przetestować go pod każdym kątem oraz dowiedzieć się o nim wszystkiego co nam tylko przyjdzie do głowy, min. odporność na warunki pogodowe, obciążenie, wytrzymałość podszewki, zamków, szycia, widoczność odblasków, trwałość koloru, jakość nadruku itp.

Wiadomo nasze pociechy uwielbiają kolory, wzorki itp. oczywiście jest to równie ważne i musimy tak samo brać to pod uwagę jak funkcjonalność plecaka.

 
Pamiętajmy o tym by plecach był jak najwygodniejszy by nasze maleństwa nie odczuwały podczas noszenia go żadnego dyskomfortu.

 
Pozdrawiam,
I.

4 thoughts on “Plecaki dla delikatnych dziewczynek i małych twardzieli”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>