GRY PLANSZOWE

Hej!
Od jakiegoś czasu poszukiwałam fajnego sklepu z grami planszowymi. Pewnie Was tym zaskoczyłam, że nie grami na PS albo Xboxa. 
 Tak gry planszowe to coś co wraz z chłopakiem bardzo lubimy, chodź nie jesteśmy już dziećmi.
Dlaczego gry planszowe?
Naszym zdaniem mają one wiele zalet, chociażby można się przy nich dobrze bawić, uczyć się przez tę zabawę a także świetnie spędzać czas z przyjaciółmi. Przez ostatnie wakacje powróciliśmy właśnie do nich i ciągle nam mało, więc zaczęliśmy szukać sklepów gdzie można dostać ciekawe gry w przystępnej cenie. Przewertowaliśmy wiele stron internetowych w poszukiwaniach i wpadliśmy na stronę sklepu Zielona Kostka.

Sklep Zielona Kostka został stworzony z pasji karciano-planszowej, dzięki czemu osoby pracujące tam na pewno dobrze Ci doradzą gdyż znają się na tym a nie wciskają byle co by sprzedać.

Sklep ma ogromny asortyment, posiadają 13 kategorii gier np. dla dzieci, logiczne, przygodowe itp. Dzięki podziałowi na kategorię możemy łatwo od szukać gry o tematyce jaka nas interesuje.

Pamiętajcie o tym że gry planszowe bardzo nas rozwijają, przenoszą w miejsce pełne magii gdzie odcinamy się od rzeczywistości, relaksujemy oraz miło spędzamy czas.

Co jeszcze można powiedzieć o sklepie Zielona Kostka?

blog lifestylowy

Ceny gier w ich ofercie są bardzo konkurencyjne, posiadają także dużo promocji.

Jeżeli polujesz na jakąś grę w przystępnej cenie zajrzyj do Zielonej Kostki a zapewne miło Cię ona zaskoczy.
A może zamówisz nawet jakąś jeszcze grę prócz tej, której szukasz 😀

Nasze poszukiwania gry w Zielonej Kostce zajęły sporo czasu, dodatkowo w wyborze pomogła nam miła obsługa sklepu.

Pozdrawiam,
I.

2 thoughts on “GRY PLANSZOWE”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>