Puder mineralny Paese

Hej!
Dziś recenzja jednego z fajniejszych pudrów mineralnych  jakich używałam.Puder mineralny firmy Paese składa się aż w 60% z naturalnej glinki z Morza Śródziemnego.
Pewnie nie każda z Was wie jak wpływa na naszą cerę taka glinka.
Więc już tłumaczę….
Wpływa ona na poprawę metabolizmu skóry, dotlenia ją oraz pomaga przywrócić równowagę i stabilność procesom jej regeneracji. Co najważniejsze nie zapycha nam porów a nawet pomaga  usunąć zanieczyszczenia ze skóry.
Puder mineralny jest bardzo fajnym kosmetykiem, który można używać w wieloraki sposób.
Nakładać go można samego na skórę, a także na podkład jako wykończenie oraz zmatowienie, możemy go również nałożyć tylko na partie bardziej świecące naszej twarzy by je zmatowić i nie będziemy mieli plamek, ponieważ
ujednolica się z kolorem skóry.  Bardzo dobrze komponuje się ze skóra, kryje niedoskonałości oraz matuje. Działa przeciwbakteryjnie, wchłania nadmiar serum i dba o prawidłowe pH naskórka. Ja na swojej skórze wypróbowałam go na dwa możliwe sposoby, jednak jako wykończenie oraz zmatowienie bardziej przypadł mi do gustu.
Puder znajduje się w plastikowym okrągłym pojemniczku z nakrętką. Bardzo prosty, poręczny design.  Posiada także gąbeczkę do nakładania.
blog lifestylowy
Jedynym minusem, albo może rzeczą jaka mi w nim przeszkadza jest sposób nabierania go. Firma zadbała by nie wysypywał się od razu cały puder, wmontowując w niego plastikowy element do przesuwania z dziurkami by
nabierać niewielką ilość na gąbeczkę. I tu jest problem,  gdyż jeżeli się spieszymy to  nie jesteśmy w stanie nabrać odpowiedniej ilości by od razu zmatowić całą twarz.  Poza tym puder jest bardzo dobry i jestem z niego zadowolona.
ZALETY:
– dobrze się nakłada
– ładnie matowi skórę
– utrzymuje się dość długo na skórze
– wydajny
– nie powoduje alergii
– kryje niedoskonałości
– działa przeciwbakteryjnie
– naturalny skład
WADY:
–  trudności z dozowaniem
Pozdrawiam,
I.

7 thoughts on “Puder mineralny Paese”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>