Od dziś wszyscy się uśmiechamy :)

Każdy z nas chce być szczęśliwy, kto by nie chciał…czasem jednak nie każdy wie jak, albo są takie sytuacje, które nas do tego szczęścia zniechęcają. Czym tak na prawdę jest szczęście?

Jak dla mnie jest to ten czas gdy uśmiech nie schodzi mi z twarzy, ten uśmiech jest najprawdziwszy, nie próbuję niczego tuszować. Wiadomo chciało by się zawsze tak mieć… Niestety tak nie jest przychodzi taki czas gdy do głowy cisną się głupie myśli, które spędzają sen z powiek. Bo są takie momenty, że wali się wszystko na raz i nie możemy nic na to poradzić. I wtedy trzeba być silnym, podnieść się i zacząć walczyć o szczęście, w końcu samo do nas nie przyjdzie! Musisz mieć dużo odwagi i samozaparcia by brnąc do przodu i sprzeciwić się światu. Musisz, żyć po swojemu nie sugerować się tym jak do tego dążą inni, kluczem do szczęścia jest żyć po swojemu mimo błędów czy potknięć. Trudno także osiągnąć szczęście jeśli nie mamy jakichkolwiek zainteresowań, a nasze życie opiera się tylko na tym by codziennie rano wstać, pójść do pracy bądź szkoły, zjeść i pójść spać. No nie ma tu żadnego powodu by być szczęśliwym…. Aby tak nie było musisz uwierzyć w siebie, potrzeba do tego tylko trochę chęci. Spójrz w lustro uśmiechnij się do tego człowieka z naprzeciwka, zrób głupią minę widzisz rozśmieszył Cię co… spoko z niego typ pomyślisz, śmieszek, szczęśliwy ziomek…. tak, masz rację a teraz przypomnij sobie że to jesteś Ty, widzisz ile sam sobie dałeś powodów do szczęścia. Do tego ludzie, którzy Cię otaczają są diabelnie ważni, to oni sprawiają, że jesteś szczęśliwy, owszem mowa tu o rodzinie i przyjaciołach, bo kto inny jak nie oni uszczęśliwiają Cię. Bez wsparcia w życiu jest trudno…  oni są po to, żeby wysłuchać, doradzić i po prostu być ale też po to by dać kopa i powiedzieć „spróbuj raz jeszcze, tylko jedno jest życie!” 

5 thoughts on “Od dziś wszyscy się uśmiechamy :)”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>