MUST HAVE W SZAFIE KAŻDEJ KOBIETY

Wstajesz rano, parzysz kawę otwierasz szafę i… no właśnie nie wiesz co na siebie włożyć.

Możesz to zmienić, wystarczy posiadać kilka niezbędnych rzeczy. Z każdym nowym sezonem przychodzi pokusa by do swej szafy wpakować kilka nowości ale pamiętajmy, że posiadanie rzeczy ponadczasowych i zawsze pasujących jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest kilka elementów, które  powinny znaleźć się w szafie każdej z kobiet, bez względu na wiek czy modowe preferencje.  Wiadomo, nie ograniczajmy się by nie kupić chodź jednego elementu garderoby, który w danym sezonie jest modny ale pamiętajmy by mieć też takie ubrania, które zawsze pasują i będą uniwersalne. Takie rzeczy świetnie nadadzą się na bazę, z której utworzyć będziemy mogły różne stylizacje na różne okazje.

1.  Klasyczna mała czarna
 
Jej fenomen polega na tym że gdy nie mamy co założyć ona zawsze nas uratuje, będzie pasowała zarówno do pracy jak i na imprezę. Do klasycznego fasonu i ponadczasowej czerni możemy dobrać odpowiednie dodatki, które dopełnią stylizację i nadadzą charakter na jaką okazję ją wybrałyśmy.
2. Dopasowane jeansy
 
Uwielbiamy je! Zakładamy je zawsze wtedy, gdy chcemy czuć się wygodnie. Na spacer, na imprezę czy do pracy jeansy zawsze będą dobre. Dziś w sklepach jest ich ogromny wybór: rurki, proste a może dzwony jasne czy
ciemne, wybór należy do nas. Możemy z nich tworzyć luźne weekendowe stylizacje, szałowe imprezowe czy eleganckie do pracy.  Jedno jest pewne – bez jeansów  w szafie żadna z nas się nie obejdzie!
3. Baleriny
Baleriny kilka lat temu wróciły do łask i świecą wśród najpopularniejszych trendów mody. Bo czego chcieć więcej? Są wygodne, praktyczne i podobają się mężczyznom. Czarne, granatowe, białe czy beżowe baleriny nadadzą
się wszędzie: do biura, na spacer, na imprezę. Są bardzo uroczymi bucikami. O  wszechstronności balerinek nie trzeba przekonywać żadnej kobiety. Przynajmniej jedną parę każda kobieta posiadać powinna!
4. Biała koszula
Biała koszula pewnie większości kojarzy się ze strojem galowym bądź uniformem. Owszem może być klasyczna i elegancka, lecz gdy włożymy ją np. do jeansów i szpilek wyjdzie nam bardzo seksowny zestaw. Najlepsza będzie ta o uniwersalnym kroju.
5. Marynarka
Bez niej ani rusz! Do spódnicy, spodni a nawet do szortów zawsze będzie świetnie wyglądała, a do tego doda naszej stylizacji elegancji. Klasyczna, czarna czy granatowa obowiązkowo w szafie być musi, dla tych bardziej odważnych polecam też marynarki w bardziej żywych kolorach.
6. Szpilki
Ach, te szpilki! Co najmniej jedna para też obowiązkowo być musi. Pasują do większości rzeczy i świetnie nadają się na wiele okazji. Kupując pamiętajmy, by nie tylko były piękne, ale również wygodne, najlepiej wykonane z dobrej jakości skóry. Sama mam piękne czerwone, są wygodne, zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia J
7. Ołówkowa spódnica
No właśnie dlaczego akurat taki krój w każdej szafie? A no dlatego, iż pasuje do każdego typu sylwetki. Pamiętajcie kupując spódnice, by dobrać odpowiedni rozmiar, wciskanie się w rozmiar za małą jest naprawdę głupim pomysłem. Ołówkowa spódnica ma gładko leżeć na ciele, a nie marszczyć się i podciągać do góry.
8. Kopertówka
Kiedyś torebkę tę nosiło się tylko na wieczorne imprezy bądź randki, dziś trochę się pozmieniało i nosimy ją też na co dzień. Klasyczna czarna kopertówka będzie pasowała nam do prawie wszystkich stylizacji. I nie obawiajcie się o to, że torebka koniecznie powinna pasować do butów. Styliści już dawno odwołali ten trend!
Mamy okres promocji w sklepach więc warto wybrać się na poszukiwania naszych obowiązkowych pozycji w szafie. Przyznam, że chyba sama się na nie wybiorę w poszukiwaniu małej czarnej bo tylko jej mi w szafie brakuje.

7 thoughts on “MUST HAVE W SZAFIE KAŻDEJ KOBIETY”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>