Bielizna damska

Bielizna jest najważniejszą częścią naszej garderoby, to właśnie od niej zaczynamy nasz dzień, dlatego powinniśmy przykładać dużą uwagę na jej jakość i na to by była dopasowana do naszego ciała idealnie.Mowa tu zarówno o wygodnej bieliźnie, którą nosimy na co dzień a także tej bardziej seksownej na wyjątkowe okazje. Przy jej zakupie najważniejsze jest to byśmy znali swój rozmiar.

Ostatnio w moje ręce wpadły dwie nowości, figi oraz szorty. Jedne bardziej klasyczne z koronką, drugie również z koronką ale bardziej seksowne.
 Figi w czarnym kolorze wykonane są z bawełny. Mają prosty krój, który urozmaica koronkowa wstawka na przedzie fig. Szorty są również w czarnym kolorze. Posiadają urocze koronkowe wykończenie. Na przodzie znajduje się ozdobna kokardka. Materiał jest elastyczny, idealnie dopasowuje się do sylwetki.

 

Oba produkty pochodzą ze strony ulubiona bielizna. Jest to sklep, który posiada w swej ofercie dobrej, jakości bieliznę. Posiada bardzo ciekawy, urozmaicony asortyment. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

13 thoughts on “Bielizna damska”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>