Osiem prezentów na Dzień Kobiet ♥

Dzień kobiet już niebawem. Dla nie jednego z panów nie lada wyzwaniem jest kupić coś swojej kobiecie.Dziś pomogę Wam Panowie, podam kilka propozycji prezentów na dzień kobiet. Wiadomo, kobieta z bukietu kwiatów zawsze się ucieszy ale dziś trochę zarówno klasycznych jak i nietuzinkowych prezentów by miło zaskoczyć swą drugą połówkę.
1. Biżuteria – taki drobiazg zawsze cieszy. By prezent był bardziej osobisty, polecam biżuterię gdzie można dodać swój grawer. Prezent z osobistą dedykacją, zawsze będzie przypominał o ukochanej osobie.
2. Wieszak na biżuterię – świetny drobiazg, gdy Wasza kobieta ma dużo łańcuszków oraz bransoletek.
3. Zestaw kosmetyków – zawsze się sprawdzi
4. Perfumy – gdy Twoja kobieta je uwielbia, będzie wniebowzięta.
5. Słodki kubek – fajny gadżet, zawsze się przyda, odpowiednio dobrany będzie idealnym prezentem.
6. Fartuch kucharski – mogłoby się wydawać, że to nieodpowiedni prezent, jeszcze kobieta pomyśli sobie, że jest tylko od garów, jednak gdy ujrzy fartuch który Wam zaproponowałam obiecuję zakocha się w nim i będzie chciała chodzić w nim cały czas. Fartuch w stylu ślicznej sukienki to jest to!
7. Komplet pościeli – kobiety lubią przydatne prezenty, print  odpowiednio dobrany do wnętrza sprawi, że pościel na pewno spodoba się kobiecie.
8. Dobre wino bądź prawdziwy szampan dla koneserek tego trunku będzie strzałem w dziesiątkę, a do wieczornej romantycznej kolacji pasował będzie jak ulał.

14 thoughts on “Osiem prezentów na Dzień Kobiet ♥”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>