Floral Print Slip On

Mam dość zimy, szarości, ponurej aury i posępnego humoru.Bardzo brakuje mi słońca.Wystarczy mi odrobina promieni słońca, by dzień stał się lepszy. Gdy pogoda robi się troszkę bardziej wiosenna, od razu mam ochotę wskoczyć w trampki i lżejsze ciuchy. Buty slip on to od zeszłego roku zdecydowanie hit. Czaiłam się na nie dość długo. Nie byłam zdecydowana, jaki chciałabym model. Gdy ujrzałam te na podwójnej gumie z kwiecistym wzorem stwierdziłam, że muszą być moje! Świetnie się prezentują, charakteryzują się dużym komfortem noszenia a także rewelacyjnie uzupełniają każdą stylizację.

Te buty są tak uniwersalne, że nosić można je ze wszystkim. Zdecydowałam się połączyć moje slip ony z czarnymi spodniami, klasyczną koszulką w paski oraz z pikowaną kurtką, która dodaje odrobinę koloru całej stylizacji i świetnie współgra z butami. Look jest wygodny, czyli idealny na co dzień.

| buty- pantofelek24, kurtka- pepco, koszulka- no name, spodnie- sh |

10 thoughts on “Floral Print Slip On”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>