Philips AirFloss

Marka Philips jest zapewne każdemu z Was znana. Pewnie posiadacie w domu choć jedną rzecz tej firmy. Marka ta na rynku jest już 120 lat.
W ciągu tego czasu zbudowała sobie opinię dobrej i niezawodnej. Firma Philips & Co. została założona w 1891 r. w holenderskim Eindhoven, a jej celem było pokrycie rosnącego zapotrzebowania na żarówki. Dziś jej celem jest innowacja oraz wprowadzanie najnowszych technologii dla komfortu konsumentów. Częścią aktualnego ukierunkowania firmy Philips jest seria „wy i innowacje“, która powstała z silnego przekonania, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się na zrozumieniu potrzeb klientów.
Z szerokiego asortymentu produktów Philips chciałabym Wam dziś przedstawić szczoteczkę elektryczną do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych Philips Airfloss. Urządzenie to pomoże w łatwy sposób czyścić przestrzenie międzyzębowe osobom, które zapominają o nitkowaniu ich nicią dentystyczną. Irygator ten nie podrażnia dziąseł ani nie uszkadza szkliwa. Pomoże nam w dokładniejszym doczyszczeniu miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej, do których nie dociera tradycyjna szczoteczka. Dzięki innowacyjnej technologii „mikro-wystrzałów” skutecznie czyści przestrzenie międzyzębowe z resztek jedzenia czy bakterii. Urządzenia AirFloss można używać z płynem do płukania jamy ustnej bądź wodą. Wyposażone jest w wyjątkową technologię wykorzystującą powietrze i mikrokropelki, która pomaga usunąć płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach.
Urządzenie pozwala nam na wyczyszczenie całej jamy ustnej w przeciągu 30 sekund. Jego obsługa jest bardzo prosta, do zbiorniczka na uchwycie nalewamy wodę lub płyn do płukania jamy ustnej, zamykamy i przytrzymujemy przycisk, końcówkę przesuwamy od jednej do drugiej przestrzeni. Wąska, zakrzywiona dysza oraz końcówka z naprowadzaniem ułatwiają określenie prawidłowego ustawienia. Wystarczy przesunąć nią wzdłuż powierzchni zębów w pobliżu dziąseł, aż końcówka znajdzie się w  przestrzeni między zębami. Strumień wody jaki wydobywa się pod ciśnieniem jest naprawdę silny. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby podawać wodę zmieszaną z powietrzem. Jest to doskonały sposób na usuwanie  bakterii, które tworzą płytkę nazębną. Irygator ma bardzo ładny design – wygląda luksusowo i nowocześnie. Jest też łatwy w utrzymaniu czystości, końcówki zaleca się wymieniać po 6 miesiącach.
Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest ważne dla ogólnego zdrowia jamy ustnej. AirFloss stanowi bardzo łatwy sposób by wyrobić sobie dobry nawyk czyszczenia miejsc gdzie szczoteczka do zębów nie jest w stanie dotrzeć. Według badań przeprowadzonych przez Philips po trzech miesiącach korzystania z irygatora 96% badanych osób, które nie korzystały regularnie z nici dentystycznych, w dalszym ciągu korzysta z urządzenia tej marki co najmniej cztery razy w tygodniu.
Urządzenie to szczególnie polecane jest dla:
– doczyszczenia zębów u osób noszących aparaty ortodontyczne, posiadających implanty, korony lub mostki
– osobom posiadającym problemy z dziąsłami
– osobom z problemem kamienia na zębach
– osobom, które pragną dbać o higienę jamy ustnej w każdych warunkach
Dane techniczne:
– posiada wskaźnik akumulatora (miganie oznacza niski poziom naładowania)
– żywotność akumulatora do 2 tygodni
– bateria litowo – jonowa
– pełne naładowanie baterii trwa 24 godziny
– wymienna dysza ( należy wymieniać ją co około 6 miesięcy)
– dostępny kolor biały z zielonymi dodatkami
Zestaw zawiera:
– jeden uchwyt AirFloss
– jedna dysza AirFloss
– jedna ładowarka
– jeden stojak na dyszę
– instrukcja obsługi
– 2 letnia gwarancja

 

Gdy do urządzenia wlewamy wodę z kranu koniecznie mniej więcej co miesiąc używajmy środków odkamieniających by irygator działał bez problemu.

5 thoughts on “Philips AirFloss”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>