twórz, pisz, zarabiaj

Zarabiane na blogu jest strasznie kontrowersyjnym tematem. Jedni twierdzą, że jest to dobra forma pracy inni zupełnie przeciwnie.
Wiele osób twierdzi, że zarabianie na blogu nie ma sensu ze względu na to, iż praca ta nie pokazuje naszych wysiłków. Łatwo się mówi patrząc na to z boku, kilka zdjęć, jakiś wpis i tyle. Fakt, na tym to polega jednak wiele osób nie ma pojęcia ile trwa zrobienie tych zdjęć, przerobienie ich i napisanie czegoś sensownego. Czasem siedzisz nad tym 2 godziny a czasem 2 dni.

Jeżeli prowadzisz bloga, wiesz ile wysiłku musisz włożyć w tę pracę i nie ma co przejmować się opinią ludzi, którzy się na tym nie znają. Pewnie wiele z Was przeglądając blogi znanych blogerów marzy by kiedyś być tak sławnym i zarabiać chodź 1/3 tego, co oni.
Dziś opowiem Wam o serwisie Reachblogger.pl Wystarczy się tam zarejestrować, podać adres bloga, statystyki i opisać blog tak by klienci mogli wiedzieć, czym się zajmujesz. Znajdziesz tam zarówno współprace barterowe, ale również możliwość napisania postów sponsorowanych.
Stawki zależą od statystyk: im więcej odwiedzin tym więcej firma będzie skłonna Wam zapłacić. Oczywiście nie każda współpraca będzie zaakceptowana, nie do każdej oferty będzie pasował Twój blog. Chyba, że prowadzisz blog o wszystkim, choć myślę że jest to niemożliwe 😛  Wybierając tematy dostosowane do Twojego bloga, na pewno znajdzie się jakaś współpraca. Do każdej oferty możesz się zgłosić, jednak to klient ostatecznie decyduje z kim podejmie współpracę. Serwis rozlicza Cię na podstawie faktury VAT bądź umowy zlecenia, sam wybierasz formę, która bardziej Ci odpowiada.
Mi jak na razie serwis się podoba, wszystko jest jasno i przejrzyście opisane, więc nie ma problemu, że czegoś nie zrozumiecie. Jeżeli chcecie sprawdzić sami siebie oraz zobaczyć czy Wasz blog zainteresuje jakiegoś klienta jest to dobre miejsce 🙂

4 thoughts on “twórz, pisz, zarabiaj”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>