Dobre noże to podstawa

Dobre i ostre noże to ważny element w kuchni.
Dziś chciałabym przedstawić Wam dwa noże kuchenne marki Victorinox. Noże pochodzą z najpopularniejszej serii Victorinoxa, nazywanych pikutki. Każdy wie, że Victorinox robi świetne scyzoryki, jednak o tej serii noży kuchennych dowiedziałam się dopiero niedawno. Pierwszy z noży przeznaczony jest do obierania warzyw oraz owoców. Posiada 10 centymetrowe ostrze. Całkowita długość noża to 20,5 centymetra. Rączka wykonana jest z polipropylenu, materiał ten zapewnia pewny chwyt oraz trwałość na odbarwianie i uszkodzenia. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.
Drugi z noży to kuchenny nóż wielofunkcyjny. Posiada ząbkowane ostrze o długości 10,5 centymetrów, służy do drobnych prac kuchennych. Rączka wykonana została z plastiku o wysokiej wytrzymałości. Całkowita długość noża to 21 centymetrów. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Oba noże są niepozornymi małymi bestiami. Są to jedne z
bardziej uniwersalnych noży, z jakimi miałam do czynienia. Prawie wszystkie kuchenne czynności wykonuję ostatnio tym maleństwem. Pierwszy raz mam do czynienia z nożami, które jednocześnie nadadzą się do obierania warzyw i krojenia serów czy wędlin.
Jeżeli staniesz się posiadaczem pikutka to przekonasz się sam o skuteczności dobrego i taniego noża. Będzie on też świetnym produktem na prezent.

7 thoughts on “Dobre noże to podstawa”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>