Eternity Moment Calvin Klein

Perfumy Calvin Klein zna prawie każdy z Was. Seria Eternity powstała jako symbol miłości.

Wyrażają oddanie, czułość. Eternity Moment wywołuje romantyczną atmosferę w każdej kobiecie. Zapach ma uosabiać chwilę i jej wpływ na nasze życie.
Nuty zapachowe
 Kompozycja zapachów jest świeża, kwiatowa z lekką nutą słodyczy. Wyczuwamy w nich obecność drzewa różanego, malin, liczi i chińskiej piwonii. Dodatkowo lekko wyczuwalne są również kwiaty granatu, gujawa oraz piżmo.

Zapach rozwija się na skórze lekko, nie ma tu wielkiego zaskoczenia. Początkowo główną rolę gra drzewo różane oraz piwonia, w późniejszym czasie zapach dopełniają liczi oraz malina. Nuty owocowe po kilku godzinach są już prawie niewyczuwalne.Kompozycja ta jest dość lekka. Można po nią sięgać na co dzień, bez obaw, że okaże się drażniąca dla otoczenia.

Co do trwałości woń główna towarzyszyć będzie nam cały dzień. Zmysł węchu szybko przyzwyczaja się do danej kompozycji, aczkolwiek wystarczy gwałtowny ruch, powiew wiatru, by propozycja Calvina Kleina przypomniała o swojej obecności. Jeśli spryskamy wodą włosy, to nazajutrz wciąż będziemy mogły cieszyć się zapachem.
Dla kogo i na jaką okazję? 

Kompozycja ta jest dość uniwersalna wiec polecić można by ją każdemu. Jeśli lubicie się wyróżniać i stawiać na niestandardowe rozwiązania to ten zapach niestety nie jest dla Was. Jest ona dedykowana raczej kobietom cieszącym się z życia, czerpiącym z niego garściami. Kompozycja przypadnie również do gustu kobietom o romantycznym usposobieniu, ponieważ przywołuje miłe wspomnienia.

Perfumy świetnie sprawdzą się na co dzień. Na wieczór mogą być jednak trochę za lekkie. Jest to raczej kompozycja wiosenno-letnia. Jeżeli jednak lubicie sięgać po świeże kwiatowe zapachy spokojnie można używać ich cały rok.
Opakowanie
Flakon kryje się w biało-różowym kartoniku. Ma kształt prostopadłościaniu. Odbiega on tylko trochę od klasycznego ‚Eternity’ – jest wyższy i smuklejszy. Nakrętka wnosi powiew nowoczesności i luksusu. Wykorzystana kolorystyka nawiązuje do lekko zarumienionych owoców, z którymi mamy do czynienia na przełomie maja i czerwca.
Cena
Za perfumy musimy zapłacić od 70 do 150 złotych. Warto poszukać ich w internetowych perfumeriach, które kuszą atrakcyjnymi promocjami oraz cenami tych perfum.
Dostępne są prawie wszędzie.
Skojarzenie
Zapach może kojarzyć się nam z upalnym bezchmurnym dniem. Spacerem po parkowych alejkach gdzie nasz nos wyczuwa delikatny zapach dzikich róż. Żyje się tym momentem, cieszy się z tego pięknego czasu. Wszystko dookoła
budzi się do życia. Zapach ten przepełnia nas optymizmem. W tym momencie nie liczy się nic oprócz tej chwili szczęścia, problemy przepadają w niepamięć. Warto zwolnić tempo, usiąść na ławce w parku i pozwolić zmysłom cieszyć się pięknem przyrody. „Eternity Moment” odzwierciedla wiosenny stan ducha, gdy wszystko budzi się do życia.
W skrócie:
– świeży, lekki otulający kwiatowo-owocowy zapach
– zapach lekko rozwija się z biegiem czasu
– zapach pobudzający nas do życia
– kompozycja stosunkowo lekka
– trwałe
– wydajne
– przeznaczone dla kobiet cieszących się z życia oraz tych o romantycznej naturze
– nadają się na co dzień
– kompozycja raczej na  wiosnę i lato
– przystępna cena
– dobra dostępność
– elegancki flakon
– zapach nie jest drażniący
– dostępny w trzech wariantach 30 ml, 50 ml, 100 ml

4 thoughts on “Eternity Moment Calvin Klein”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>