Gdzie opłaca się dodać ogłoszenie o nieruchomości?

W Internecie znaleźć można coraz więcej portali, na których możemy poszukać domów i mieszkań na sprzedaż bądź wystawić swoje ogłoszenia.
Sama nie raz szukałam takich ogłoszeń przeglądając różne strony. Jak wiadomo każdy chce sprzedać swój dom w miarę szybko i za dobrą cenę. Dziś przedstawię Wam jedną z nich. Niestety czasy, gdy portale takie były bezpłatne odszedł w zapomnienie. Czas poszukać takiej strony, która za dobrą cenę zrobi nam również dobrą reklamę. Dziś powiem Wam o stronie http://prywatnaoferta.pl . Jest to portal, na którym możemy zarówno wyszukać oferty jak i wystawić swoje. Zaletą portalu jest to, iż umieszczone przez nas ogłoszenie zostaje promowane na 100 innych serwisach ogłoszeniowych. Portal ten niej jest pośrednikiem sprzedaży, dzięki czemu możemy cieszyć się z braku prowizji za taką promocję. Umieszczając swe ogłoszenie na tym portalu zaoszczędzasz czas i pieniądze. Strona ta oferuje przystępne ceny publikacji ogłoszeń, decydując się na samodzielną publikację ogłoszenia na pewno nie uda nam się osiągnąć aż takiej reklamy. Naprawdę za niewielką opłatą nasze ogłoszenie staje się widoczne w Internecie, co jest bardzo ważne przy sprzedaży nieruchomości. Dodatkowa zaleta na stronie tej to edycja już dodanego ogłoszenia, możemy zmieniać jego treść czy zdjęcia. Za dodatkową opłatą jest również możliwość przygotowania projektu banneru reklamowego Twojego ogłoszenia.
Zalety umieszczenia ogłoszenia:
– bezpłatne umieszczenie ogłoszenia na portalu PrywatnaOferta.pl
– emisja ogłoszenia na portalu PrywatnaOferta.pl na okres jednego roku
– możliwość wyróżnienia swojego ogłoszenia
– do 90% większej oglądalności Twojego ogłoszenia
– wielu potencjalnych klientów z Polski i zagranicy
– oszczędność czasu i pieniędzy wypełniając tylko jeden formularz
– profesjonalną reklamę stosowaną przez Biura Nieruchomości
– możliwość edycji swojego ogłoszenia w czasie trwania emisji
Jak umieścić ogłoszenie na stronie?
– wybieramy  nieruchomość którą chcemy sprzedać/wynająć, np. dom, działka, mieszkanie
– wypełniamy rubryki z danymi według instrukcji z pytaniami
– wybieramy pakiet, możliwość wyróżnienia ogłoszenia lub zakup zewnętrznego banera reklamowego
– na koniec uiszczamy opłatę, dzięki której nasze ogłoszenie jest eksportowane na inne portale

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>