Bioxsine szampon przeciw wypadaniu włosów

Szampon dostępny jest 3 wersjach, w zależności od rodzaju włosów: do włosów normalnych/suchych, ze skłonnością do łupieżu oraz do przetłuszczających się.

Przeznaczony jest on dla osób, które cierpią z powodu wypadania włosów i chcą je wzmocnić. Zapobiega on również wypadaniu włosów. Zawarte w nim witaminy i składniki mineralne odżywiają włosy sprawiając, że stają się one silne i zdrowe.

 Konsystencja produktu jest gęsta o brunatnej barwie. Pieni się bardzo dobrze, jest delikatny dla włosów, pachnie ziołowo lecz zapach nie utrzymuje się długo na włosach. Szampon zamknięty jest w malej, opływowej buteleczce, zamykanej na klik, bardzo wygodnej i estetycznej o pojemności 300 ml.

Stosowanie: Nałożyć szampon na mokre włosy, delikatnie masować skórę głowy palcami przez kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Może być stosowany codziennie.  Włosy po umyciu są miękkie, nawilżone, gładkie oraz lśniące. Stan włosów po stosowaniu Bioxine poprawił się, zauważyłam zmniejszoną ilość wypadających włosów, na czym najbardziej mi zależało.
PLUSY SZAMPONU :

+ Nawilża włosy
+ Dobrze się pieni
+ Przyjazny skład
+ Duża wydajność,
+ Włosy są po nim delikatne, miękkie i miłe w dotyku
+ Włosy po jego użyciu lepiej się rozczesują
+ Brak w składzie SLS/SLES
+ Zmniejszenie wypadania włosów

5 thoughts on “Bioxsine szampon przeciw wypadaniu włosów”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>