Fotografia dekoracyjna

Czy chcesz by wnętrze Twojego mieszkania było wyjątkowe i niepowtarzalne? By Twoi goście wzdychali z zachwytu będąc u Ciebie? Mam pomysł jak sprawić by tak było.

Ostatnio modna stała się unikalna dekoracja ścian, jedną z najciekawszych opcji jest fotografia dekoracyjna. Co wyróżnia taką dekorację to właśnie to, iż jest ona unikalna. Wszystkie fotografie pochodzą z autorskiej kolekcji.
 W standardowej ofercie sklepu znajduje się aktualnie około 100 unikalnych fotografii, które można kupić jako obraz w ramie, obraz na płótnie albo naklejkę. Obrazy i naklejki dostępne są w 3 rozmiarach: 40×60, 50×75, 60×90.
Dodatkowo, w ofercie sklepu znajdują się obrazy z kolekcji limitowanej, dostępne jako: obrazy w ramach lub wydruki
fotograficzne do samodzielnego oprawienia. Obrazy te po wyprzedaniu nigdy już nie pojawiają się w sprzedaży, więc jest więcej niż pewne że będzie to dekoracja jedyna w swym rodzaju. Dekoracje z kolekcji limitowanej dostępne są w rozmiarach: 40×60, 50×75, 60×90, 80×120, 100×150
Dekoracje takie dodadzą klimatu każdemu wnętrzu. Jeżeli uwielbiasz otaczać się ładnymi rzeczami, lubisz by miały one swój styl i były wyjątkowe jest to strzał w dziesiątkę. Jeżeli chcesz być oryginalny i mieć coś innego w domu niż wszyscy nie masz się co wahać, uwierz nie będziesz żałować swego zakupu. Te wyjątkowe fotografie nadają miejscu niepowtarzalny charakter.
Wybrany obraz zostanie przygotowany, wydrukowany i oprawiony specjalnie dla Ciebie. Jest to też świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, na pewno poczuje się on wyjątkowy gdy dostanie coś jedynego w swym rodzaju.
Salon z jadalnią_ Pośród Pól
Sypialnia _szukając sedna

2 thoughts on “Fotografia dekoracyjna”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>