Lady Comp naturalna antykoncepcja

Macie już dość trucia się chemią? Łykając tabletki antykoncepcyjne nie czujesz się za dobrze, no i przytyłaś? Może czas rozejrzeć się za czymś co będzie lepsze dla nas i dla naszego organizmu.
Każda dodatkowa ingerencja w nasz organizm nie wpływa na nas korzystnie, wszystko kiedyś przyniesie jakieś skutki uboczne.

Naturalna antykoncepcja na pewno od razu kojarzy Wam się z tradycyjnym kalendarzykiem, jednak nie o tym będziemy mówić.

Lady Comp to przełom w dziedzinie naturalnej antykoncepcji. Jest to nowoczesny komputer cyklu, który precyzyjnie wyznacza owulacje, dni płodne oraz niepłodne, tym samym stanowiąc doskonałą formę antykoncepcji. Skuteczność tego inteligentnego urządzenia wynosi 99,36%, oczywiście wszystko potwierdzone jest badaniami klinicznymi. Lady Comp wyposażony jest w kalendarz, na którym zaznaczone są kolorami poprzednie wskazania płodności oraz prognozy miesiączek. Dodatkowo jeżeli chcemy zagłębić się w swój organizm i poznać swój cykl możemy obejrzeć statystyki cyklu, znajdziemy w nich m.in. średnią długość cyklu, ilość zapamiętanych cyklów, średni wzrost temperatury. Dzięki urządzeniu temu nawet najbardziej nieregularne cykle miesiączkowe są prawidłowo rozpoznawane, a zmiana stref czasowych, zmiany temperatury wywołane chorobami, czy nieregularny tryb życia nie stanowią tu przeciwwskazania i nie wpływają negatywnie na poprawność oceny płodności.

Jak działa urządzenie?

Codziennie rano przed wstaniem z łóżka poświęcamy 40 sekund na pomiar temperatury. Wkładamy sensor pod język i czekamy aż urządzenie zmierzy temperaturę. Co najważniejsze komputer wyposażony jest w budzik, a więc co rano na pewno będziemy pamiętały o zmierzeniu temperatury. Jeżeli jednak zapomnisz nastawić budzika albo chcesz pospać trochę dłużej lub musisz wstać wcześniej nie ma problemu masz 6 godzinny limit czasowy, by dokonać pomiaru (3 godziny przed i 3 godziny po godzinie ostatniego pomiaru).

Komputer pokazuje nam za pomocą trzech lampek informacje o naszej płodności:
zielona lampka – oznacza dni niepłodne
czerwona lampka – oznacza dni płodne
czerwona migająca lampka – oznacza owulację
żółta lampka – oznacza naukę urządzenia, bądź brak możliwości jednoznacznego stwierdzenia fazy cyklu

Komputer ten nie ingeruje w nasz organizm, jest ekologiczny i nie generuje skutków ubocznych.  Warto więc zastanowić się czy nie warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Urządzenie to dodatkowo może pomóc nam przy planowaniu ciąży czy nawet płci dziecka. Są dwa rozwiązania albo od razu możemy zamówić Baby Comp, który działa tak samo jak Lady Comp tylko ma dodatkowe funkcje związane z planowaniem ciąży, bądź możemy zakupić Lady Comp i gdy zajdzie potrzeba odsyłamy go do producenta i on za dodatkową opłatą dodaje nam dodatkowe funkcje.

Oczywiście Lady Comp jako naturalna metoda antykoncepcji nie ochroni Was przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Co do ceny dla niektórych suma może wydawać się kosmiczna – Lady Comp kosztuje około 2 tysiące złotych. Jednak gdy policzymy ile rocznie wydajemy na tabletki, plastry itp. to koszt ten nie będzie wcale tak straszny jeżeli pomnożymy to przez ilość lat kiedy przyjmujemy hormony. Poza nasze zdrowie warte jest dużo więcej 🙂

3 thoughts on “Lady Comp naturalna antykoncepcja”

  • Witam , fajnie że poruszasz ten temat, ja sama mam ladycomp i niezmiennie polecam go wszystkim moim koleżankom, im więcej z nas będzie o tym mówiło tym więcej dziewczyn przejdzie na jasną stronę mocy … 😉 hehe . Pozdrawiam

  • Dla mnie antykoncepcja hormonalna , mimo, iż nie mam obiekcji ideologicznych, co do takiego sposobu zapobiegania ciąży, jest zbyt dużą ingerencją w kobiecy organizm 🙁 Bardzo zaintrygował mnie Lady Comp, ciekawa jestem jak wygląda kwestia planowania płci dziecka 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>