Clipsy do ładowarki

Mieliście kiedyś problem z rozwalonym kabelkiem ładowarki? Ja miałam… Było to gdy miałam iPhone’a 4s, nic specjalnego z nim nie robiłam aż tu nagle któregoś dnia patrzę a guma przy wejściu do telefonu jest rozerwana i widać gołe kabelki. Ładowałam tak dalej, no bo co miałam zrobić, raz zauważyłam że coś jest nie tak bo podłączyłam telefon godzinę temu do ładowania a naładowało się tylko jakieś 5 %, zostawiłam go na całą noc, rano wstaje a tu dalej 5%. Moją pierwszą myślą było, że coś nie tak jest z telefonem, ale no jak wczoraj przecież działał…. Pojechaliśmy więc w poszukiwaniu kabla zastępczego by sprawdzić czy to wina ładowarki. Po powrocie szczęśliwie okazało się, że tamta ładowarka się popsuła a nie telefon. Moje szczęście trwało dwa tygodnie gdy kolejna ładowarka przestała działać… Posiadacze iPhone’ów wiedzą, że tego typu problem jest na porządku dziennym. Z pomocą przychodzi do nas firma Clipsy, która wymyśliła innowacyjny produkt, który rozwiązuje ten problem!

DSCF8537Mały, poręczny clips zabezpiecza nasz kabel przed nadmiernym zginaniem. Założenie clipsa na kabel jest banalnie proste -zaciskasz 4 elementy i gotowe. A do tego nasza ładowarka staje się mega stylowa!

DSCF8540

Do wyboru mamy 5 kolorów metalicznych i 8 osiem matowych. Mój kolor to Rose Gold z kolekcji metalicznej.

One thought on “Clipsy do ładowarki”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>