Pomysł na spersonalizowany prezent

Chyba każdy z Nas lubi być obdarowywany prezentami… Najmilsze są te niespodziewane, które dostajemy bez okazji. Mnie cieszą każde! 🙂 Gdy zbliżają się święta uwielbiam ten czas gdy mogę buszować po sklepach stacjonarnych jak i internetowych w poszukiwaniu prezentów dla moich bliskich. Ich radość gdy je rozpakowują jest dla mnie bezcenna!

Każdy prezent staram się dobierać indywidualnie do danej osoby, tak by w 100% była z niego zadowolona, zazwyczaj dopytuję czy ktoś czegoś nie potrzebuje itp.

Dziś przedstawię Wam dwa produkty, które wybrałam na prezent.

Pierwsza z nich to szachy – ponadczasowy klasyk w dziedzinie gier. Postanowiłam podarować je mojemu jeszcze narzeczonemu. Szachy wykonane są ręcznie z drzewa jaworowego,  mają elementy magnetyczne by łatwiej się grało, pionki dzięki temu nie przewracają się tak łatwo. Na kasetce była możliwość umieszczenia grawer, tak więc postanowiłam dać tam jakiś przekaz. I tak jak możecie zauważyć napis jest tak samo ponadczasowy jak szachy, dodałam jeszcze nasz mały element w postaci naszych inicjałów i daty naszego ślubu 😛  Uważam, że szachy to idealny prezent dla chłopaka, taty czy dziadka jeżeli tylko lubi grać!

DSCF8595

DSCF8597

Drugi produkty to tzw. „żelowa kąpiel” – nie będę ukrywać to prezent dla Nas obojga 😛 My dalej jesteśmy jak małe dzieciaki 🙂 Długo namierzaliśmy się by kupić ten magiczny produkt, który zamienia wodę w żel i mamy! Napełniamy wannę około 40 litrami wody, dodajemy proszek i kąpiemy się w żelu! Radość niedopisania zarówno dla dużych jak i małych, musicie sami spróbować! To jak woda zmienia się w żelowe kawałki jest nie do opisania! Producent zaleca odczekać 5 minut by woda zmieniła swą postać my proponujemy poczekać 10 minut, bo wtedy dużo mocniej widoczny jest efekt!

IMG_0235.JPG

IMG_0238

 

Oba produkty możecie dostać na stronie eprezenty.pl. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent tam na pewno go znajdziecie, sklep oferuje ponad 3000 produktów, a do tego możemy dołożyć grawer, haft czy nadruk jaki tylko sobie zażyczymy.

One thought on “Pomysł na spersonalizowany prezent”

  • Xin chao cac bac, nha em co 1 cai TV sony 2148&2#3; cu roi nhung ma van xem tot (chua hong lan nao ca). Neu cac bac dong y (khong so kho khan khi van chuyen len PaCheo) thi cho em cai dia chi, thu 7 tuan nay em se cho len cho cac bac, nho cac bac chuyen giup len cho cac co giao PaCheo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>