Księga gości weselnych

By oprócz zdjęć i filmów mieć jakąś pamiątkę po naszym weselu wpadliśmy na pomysł księgi gości. Miejsca gdzie nasi goście mogliby uwiecznić swe przybycie. Jednak nie chcieliśmy by była to typowa zwykła książka, którą odłożymy potem na półkę czy do pudła. Przypadkowo wpadłam na stronę sweethomedecor.pl i zakochałam się w tablach ślubnych!

Stwierdziłam, że takie tablo to genialna księga gości a dla nas najlepsza pamiątka ponieważ będziemy mogli powiesić ją na ścianę 🙂

Wybraliśmy gotowy wzór tabla i jego rozmiar ( do wyboru mamy dwa : 50×70 lub 70×100 )  i przeszliśmy do kreatora tam można poszaleć po pierwsze uzupełniamy imiona Młodych i datę ślubu i puszczamy wodzę fantazji. Do gotowego szablonu można dodać zdjęcia, kliparty a nawet zmieniać tło. Tablo wykonane jest z płótna canvas naciągniętego na krosno malarskie – by goście mogli się na nim podpisać potrzebujemy tylko wodoodpornego markera i do dzieła!

My trochę zaszaleliśmy i oto nasze dzieło! Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni a już niedługo zawiśnie z podpisami na ścianie!

IMG_0984

3 thoughts on “Księga gości weselnych”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>