Czy zdrowo może iść w parze z tanio?

Z każdej strony bombarduje nas miliard informacji o tym jak modne jest bycie fit i jak passé jest nie być fit. Jeżeli chcemy dopiero zacząć to w natłoku informacji można nieźle się pogubić a co za tym idzie i zniechęcić. Łatwo nie jest połapać się jaka dieta będzie idealna dla nas.

Może nie każdy wie, ale wiele spraw dotyczących diety a także tego jak na różne ćwiczenia reaguje nasz organizm zależy od naszych genów. Warto więc wykonać przed rozpoczęciem diety badania, które pomogą nam w doborze indywidualnego  programu żywieniowego dzięki czemu łatwiej będzie nam osiągnąć wymarzoną wagę czy sylwetkę. Badania takie prowadzone są przez firmę www.dfmedica.eu. Możemy wykonać u nich różne pakiety konsultacji genetycznych, dzięki którym przeanalizowane będą nasze geny a także genotyp.
Pierwszym z kroków jest wykonanie badania. Drugi to wizyta u specjalisty, który na bazie wyników i wywiadu przygotuje indywidualny program żywieniowy. Trzeci krok to wprowadzenie planu w życie i cieszenie się z efektów, jakie przynosi.

Często problemem głównym tego by zacząć być fit jest to iż stworzenie fit śniadania, obiadu czy kolacji kojarzy nam się z bardzo drogimi produktami. Nic bardziej mylnego pamiętajmy, że chcieć to móc a więc warto czasem usiąść na spokojnie przemyśleć i wymyślić zdrowe ale i nie drogie pomysły na posiłki. Mówię Wam jeśli się chce to się da.

Podać Wam pomysł na zdrowe śniadanie?
Hmmm… codziennie pewnie większość z Was na śniadanie je płatki na mleku… a gdyby tak zastąpić je musli, albo jeszcze bardziej fit granolą? No własnie co znajdziemy tam w składzie? Mieszaninę płatków zbożowych, rodzynek, suszonych owoców czy orzechów? Można? Można!

Zdrowy obiad? Przykład? Faszerowana papryka, można wrzucić do niej co tylko chcemy kaszę, mięso, szpinak.

A fit kolacja? A mało to przepisów na sałatki w internecie?

Pamiętajcie chcieć to móc! 

One thought on “Czy zdrowo może iść w parze z tanio?”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>