Legginsy ciążowe BAS BLEU

Każda z kobiet, która była w ciąży wie jak to jest: dziś wchodzę w spodnie a jutro już nie!Ciążowy brzuszek rośnie w zadziwiającym tempie. Często spodnie jeansowe są niewygodne, obciskają i uciskają na brzuchu albo pod nim. Kobieta w ciąży czuje wtedy ogromny dyskomfort. Uważam, że legginsy to świetny pomysł by zastąpić w tym okresie typowe spodnie. Oprócz tego iż legginsy są wygodne i nie ograniczają ruchów nie uciskają brzucha. w szczególności te przeznaczone typowo dla kobiet w ciąży.

img_4086
Ja posiadam legginsy „Laura” marki Bas Bleu. Wybrałam cieplejszą wersję ze względu iż mamy zimę z materiału PLUSH SOFT ARCHROMA. Legginsy te są w pełni kryjące,bardzo  elastyczne, modelują sylwetkę, dodatkowo po wewnętrznej stronie jest delikatny meszek, który zwiększa walory cieplne. Są one specjalnie wyprofilowane by z przodu mieścić się pod brzuszkiem.
Szczerze uwielbiam je nosić, są świetne!

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>