Odzież patriotyczna

Z Polski co roku wyjeżdża na stałe coraz więcej osób, coraz więcej z nich również nie przyznaje się do tego z jakiego kraju pochodzą…. Czas najwyższy zmienić te poglądy! Powinniśmy być dumni z kraju, który jest naszą ojczyzną a nie się go wstydzić, a czasem nawet wypierać!

Moda na patriotyczne koszulki na zachodzie panuje już od jakiegoś czasu. Moda ta zyskuje coraz więcej zwolenników. Na szczęście i w Polsce trend ten się przyjął i coraz bardziej się rozrasta. Nasze narodowe barwy nie towarzyszą nam już tylko na meczach naszej reprezentacji ale również w codziennym życiu. Coraz więcej polaków jest dumnych ze swego kraju i z wydarzeń jakie miały miejsce, wyrażają w ten sposób swoje przywiązanie do ojczyzny, szacunek dla polskich korzeni. Dla wielu młodych odzież taka staje się wyrazem protestu wobec zdarzeń polityczno-społecznych w Europie, których są świadkami.

picmonkey-collage

Moim zdaniem odzież ta jest świetnym i bardzo oryginalnym pomysłem, dzięki czemu każdy z Nas może wyrazić siebie i swą przynależność narodową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>