Legginsy ciążowe Bensini

Ciąża to piękny czas dla kobiety. Jenak to i  czas wielkich zmian oraz zakupów. Nasze ciało się zmienia i musimy kupować nowe, większe ubrania.

Jeżeli tak jak ja lubicie legginsy, w ciąży nie musimy z nich rezygnować! Tylko czas przestawić się na modele przeznaczone dla kobiet w ciąży.
Legginsy mają to do siebie, że są o wiele bardziej wygodne od spodni, które często gdzieś nas cisną no i dużo ładniejsze od dresów. Nie wyobrażam sobie całej ciąży w dresach, mimo wygody

Ciążowe legginsy jakie ja mam wyposażone są w bez uciskowy panel ciążowy, zapewniający komfort i utrzymanie legginsów na właściwym poziomie. W górnej części panelu wszyta jest delikatna i bardzo elastyczna gumka, która utrzymuje go na odpowiedniej wysokości.

img_4279

Co najważniejsze wybierając legginsy zwracajmy uwagę z czego są one wykonane – ciąża to nie odpowiedni czas na noszenie syntetyków i innych sztucznych tkanin. Moje legginsy wykonane są z wysokiej jakości bawełny z domieszką lycry, dzięki czemu  dopasowują się one do zmieniającej się w ciąży sylwetki i  z powodzeniem można nosić ten sam model przez całą ciążę.

Moje legginsy pochodzą ze sklepu www.sklep.bensini.pl, jest to rodzinna firma założoną i prowadzoną przez krawcową z wieloletnim doświadczeniem. Co ciekawe produkty oprócz tego, że są szyte przez przyszłe mamy to również testowane są na ciężarnych członkach rodziny. 

Szczerze powiem gdy wybierałam modele dla siebie nie wiedziałam, na które się zdecydować najchętniej wzięłabym wszystkie 

img_4585

Modele jakie wybrałam to: 

  • model Classic w ponadczasowym czarnym kolorze, który pasuje absolutnie do wszystkiego, wyposażany w czarny panel
  • model Roksana utrzymany w odcieniach granatu, który przypomina jak dla mnie jeans, z granatowym panelem
  • model Lena utrzymany w odcieniach szarości z czarnym panelem

img_4528

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>