Odzież sportowa dla kobiet

Często mówi się bądź uważa, że odzież sportowa jest bez wyrazu, że brak jej tego czegoś, że kobieta wygląda w niej jak w worku.Dziś obalimy ten stereotyp! Ubrania sportowe dla kobiet mogą być nietuzinkowe, podkreślać to czy tamo i możemy wyglądać w nich dobrze. Trzeba tylko troszkę poszukać, i znajdziemy jeżeli tylko będziemy chciały. Sportowa odzież jest na czasie bo żyjąc w ciągłym pędzie sama nie wyobrażam sobie dzień w dzień biegać w szpileczkach i eleganckich ciuchach. W ubraniach cenie sobie wygodę dlatego też stawiam na taki typ odzieży, który fajnie pasować będzie do sportowego, płaskiego obuwia, w którym to będę mogła biegać cały dzień bez bólu nóg.

Takie właśnie produkty w swym asortymencie posiada marka FemiStories, która została założona w 2008 roku przez dwie siostry. Stworzyły one odzież dla aktywnych kobiet ceniących wygodę i niepowtarzalny styl.Oryginalne bluzy, wygodne t-shirty, spodnie,spódnice czy  kurtki są przeznaczone dla kobiet, które kochają sport, zabawy i podróże.

Poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji ciuszków, które wpadły mi w oko

  1. PARKA TUPI FLORA CAMO – 284,50 zł
  2. KOMBINEZON FLAMI GRADIENT – 94,50 zł
  3. SPODNIE COSTA ASH GREY MELANGE – 124,50 zł
  4. LONGSLEEVE BRASILIA BURGUNDY – 74,50 zł
  5. SPÓDNICA NIDO LIGHT PINK – 99,50 zł
  6. SPÓDNICA LILA FLORA CAMO – 89,50 zł
  7. SPÓDNICA LILA ASH GREY MELANGE – 89,50 zł
  8. SPÓDNICA CORDILA COSMOS – 99,50 zł
  9. T-SHIRT PALAWA WINTER STARS -74,50 zł
  10. FITNESS TOP ISABELLA NIGHT SKY – 64,50 zł

picmonkey-collage

One thought on “Odzież sportowa dla kobiet”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>