Wygoda w ciąży

Jeżeli, któraś z Was uważa, że w ciąży nie da ubrać się wygodnie i ładnie czy modnie to jesteście w duuuuużym błędzie. Jestem teraz w 7 miesiącu ciąży i owszem na początku nosiłam rurki, baaa nawet te z wysokim stanem – ale był to czas gdy brzuszka nie było jeszcze widać, a ja na początku nie wiedziałam nawet, że jestem w ciąży. Wszystko zmieniło się w momencie gdy brzuszek zaczął rosnąć… Nie wyobrażam sobie pchać się wtedy w spodnie, które cisnęły by mnie z każdej możliwej strony… mnie to mnie ale przecież chodzi tu o moje dziecko, któremu powinnam zapewnić jak najlepsze warunki.

Jeżeli uważacie, że nie opłaca się zaopatrzyć w ciążowe rzeczy, bo to zbędny wydatek na kilka miesięcy- jesteście w ogromnym błędzie… Nie musimy wymieniać całej naszej szafy ale warto dołożyć do niej kilka rzeczy typowo ciążowych, a zauważycie jak poprawi się wasz komfort.
O ciążowych legginsach firmy Bensini mogłyście poczytać już we wcześniejszym poście —-> TUTAJ 

Niedawno do mojej trójcy dołączyły kolejne – klasyczne w kolorze szarego melanżu. Wyposażone w panel dodatkowo ochraniają brzuszek i mimo to, że na dworze coraz cieplej to panel nie przeszkadza w żadnym wypadku a nawet jest świetną opcją bo czasem gdy podniosę ręce w sklepie i podniesie się do góry koszulka to nie wystaje nam od razu ciążowy brzuszek na pokaz całemu światu. Wykonane są z delikatnej bawełny zapewniającej 100% krycie.

I druga rzecz jaka zagościła w mojej szafie to bluza ciążowa Vicky. Bluza jest w typie oversize i posiada kaptur. Od spodu ma taki meszek dzięki czemu daje mega dużo ciepła i to nie tylko w chłodne dni bo w ciąży nasza temperatura ciała jest podwyższona i dużo częściej jest nam zimno, niż normalnie. Wycięta jest tak iż przód bluzy jest krótszy a tył dłuższy zakrywający pośladki.


Szeroki golf z przodu, płynnie przechodzi na tył, przekształcając się w duży kaptur. Golf można fantazyjnie układać na wiele sposobów. Świetna sprawa! – ostatnio będąc na krótkim weekendowym wyjeździe uratowała przed wiatrem nawet męża  Także uważajcie bo Panowie mimo, że nie chodzą w ciąży  również dobrze się w niej prezentują 

Zarówno legginsy jak i bluzę znajdziecie na stronie: sklep.bensini.pl

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>