Zakupy z głową – promocje świąteczne

Czy Wy tak jak ja przed zakupami robicie listę co jest potrzebne oraz przeglądacie gazetki promocyjne? Od czasu gdy zaczęłam przeglądać co, gdzie, w którym sklepie jest w danym momencie w promocji i tak robić zakupy mój budżet się zwiększył. Zauważyłam iż od czasu gdy w tak przemyślany sposób robię zakupy, idę i kupuje tylko to co jest mi niezbędne a nie rzeczy, które potem leżą i zalegają w szafkach kilka miesięcy.

Podczas zakupów na święta czy to Wielkiej Nocy czy Bożego Narodzenia wydajemy krocie, co ciekawe tak jak mówiłam często bierzemy rzeczy pod wpływem emocji „bo się przyda” a tak na prawdę się nie przydaje no a pieniądze wydane niepotrzebnie.

W tym roku akurat po raz pierwszy spędzam święta tylko z mężem i już teraz obmyślam plan jakie potrawy pojawią się na świątecznym stole. Powoli przygotowuje sobie listę potrzebnych rzeczy i przeglądam promocyjne gazetki by wybierać produkty znajdujące się na promocji. Moim zdaniem lepiej zacząć robić zakupy wcześniej i kupić taniej dane produkty a nie potem przepłacać.

Gazetki promocyjne przeglądam najczęściej na stronie gazetkapromocyjna.com.pl. Już dziś możemy znaleźć w gazetkach promocje Wielkanocne. Spójrzcie sami

W Pepco już w tym tygodniu znajdziemy wiele dodatków na stół oraz świątecznych dekoracji

W TESCO znajdziemy prześliczne koszyczki wielkanocne czy palmy na nadchodzącą Niedziele Palmową

W Lidlu pełno świątecznych słodkości

W Carrfourze  również znajdziemy wiele dodatków do domu i praktycznych gadżetów przydatnych podczas świąt

Biedronka  obfituje w wiele produktów niezbędnych do przygotowania świątecznych potraw

A Wy przeglądacie gazetki w poszukiwaniu promocji? 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>