Buty ślubne WIOSNA/LATO 2017

Za oknem już wiosna więc i sezon ślubny zaraz rozpocznie się w pełni. Dziś przygotowałam dla Was przegląd lżejszych bucików ślubnych. Gdy za oknem ciepło możemy pozwolić sobie na odkrycie stóp, więc czemu nie wybrać by butów takich na ślub. Od razu rozwieje Wasze wątpliwości buty takie odpowiednio dobrane są na prawdę stabilne i dobrze trzymają się stopy chodź na pierwszy rzut oka mogą na takie nie wyglądać. Miałam kilka razy na sobie tego typu obuwie i powiem Wam, że trzymały się nawet lepiej niż zwykłe pełne szpilki. Przetańczyłam w nich całą noc, ważne by dobrać je odpowiednio do siebie i swojej stopy.

Wybierając buty ślubne pamiętajcie głównie o wygodzie – nie bierzcie jak najwyższych obcasów bo będziecie ładnie wyglądały. Jeżeli na co dzień nie chodzicie w takich butach to owszem wytrzymacie w nich ślub i pierwszą godzinę wesela potem je zdejmiecie. Wiem co mówię sama mimo, że miałam buty z 8 cm obcasem zmieniałam je dwa razy, a wszystko dlatego, że na co dzień noszę płaskie buty.

I co ważne, pamiętajcie, żeby wybrać buty dobrej jakości – ja wiem często zdarza się iż buty te są na jeden wieczór ale mimo wszystko gdy będziecie miały na stopie dobrze wyprofilowane, skórzane buty zauważycie różnice.
Dodam jeszcze, że teraz można znaleźć takie firmy, które przerabiają ślubne buty tzn. np. farbują je na inny kolor także warto się rozejrzeć.

 

  1.  CHARLOTTE – 619,00 zł
  2. FALL IN LOVE – 589,00 zł
  3. CRYSTAL – 619,00 zł
  4. SCARLETT – 619,00 zł
  5. MADAME BUTTERFLY – 639,00 zł
  6. MISS SWAN – 619,00 zł

Wszystkie buty znajdziecie w sklepie yesidowedding.pl

 

One thought on “Buty ślubne WIOSNA/LATO 2017”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>