Uspokajająca Małpka MYLA

Na rynku od jakiegoś czasu jest wielki szał na produkty typu Misie Szumisie i inne uspokajające maskotki z szumem bądź biciem serca. Ja dziś chciałabym Wam zaprezentować produkt jaki ostatnio do Nas trafił a jest nim Małpka Myla firmy Vtech. Jest to alternatywa dla wszystkich tego typu produktów. Moim zdaniem jest bardziej praktyczna ponieważ łatwo zabrać ją wszędzie ze sobą, nie brudzi się ponieważ nie jest wykonana z materiału, do tego można ją łatwo wszędzie zawiesić tak by nie leżała przy samych uchu dziecka.

Kolejną zaletą tego produktu jest to iż posiada nie tylko różnego rodzaju szumy ale również kołysanki, które również wpływają uspokajająco na maleństwo. Mamy również możliwość regulacji głośności szumów i melodii co moim zdaniem jest świetną sprawą gdyż wiadomo na dworze jest głośniej więc możemy szum włączyć głośniej ale w domu taki poziom głośności mógłby być już za wysoki – i tu świetnie sprawdza się ta regulacja.
Myla wyposażona jest również w świecące policzki, dzięki czemu w pokoju dziecka nie panuje zupełna ciemność.  Dodatkowo małpka Myla wyłączy się automatycznie po 60 minutach, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło bez problemu zasnąć głębokim snem.

Małpka zasilana jest na akumulatorki wielokrotnego ładowania dzięki czemu nie musimy martwić się, że nie mamy akurat baterii a Myla się rozładowała.

Pamiętacie wpis o elektronicznej niani? Nasza małpka jest tej samej marki 

Mam dla Was również kod promocyjny na zakup Małpki – KOD RABATOWY: Nat15% 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>