Koszulki z nadrukiem czy to dobry pomysł na prezent?

Dziś chciałabym zaprezentować Wam jeden z ciekawych pomysłów na prezent. Standardowe prezenty robią się nudne i szukamy czegoś co wyróżniło by Nasz prezent z pośród tłumu i by osoba, która zostaje nim obdarowana była zaskoczona.
Moim pomysłem na nietuzinkowy prezent są właśnie koszulki z nadrukiem. Tworząc koszulkę taką nic Nas nie ogranicza, możemy dopasować nadruk, który idealnie będzie pasował do osoby obdarowywanej bądź wybrać z wielu gotowych projektów. Bez problemu znajdziemy tu coś na każdą okazję na Dzień Matki czy Ojca, Walentynki czy Boże Narodzenie. Najciekawszą rzeczą jaką znajdziemy w sklepie Stimago.pl to możliwość spersonalizowania danej koszulki, tak by była ona idealnie dopasowana do osoby, która ma ją otrzymać dzięki czemu obdarowany będzie cieszył się nią o stokroć bardziej i chętnie będzie ją nosił.
Sama uwielbiam tego typu produkty i przyznam, że nie raz myślałam o tym by dostać coś takiego 
Raz otrzymałam bluzę z napisem „Złośnica”, która świetnie odzwierciedla mój charakter   Nie macie pojęcia jak cieszyłam się z tej bluzy, teraz noszę ją wszędzie gdzie tylko mogę i powiem Wam, że jak ktoś mnie w niej spotyka jest zachwycony i sam dopytuje gdzie można taką nabyć – a jest to unikalny projekt mojego M. także nikt inny identycznej bluzy nie będzie miał  i chyba to najbardziej mi się w niej podoba
Dlatego też jeżeli chcecie sprawić komuś tyle radości co mi wtedy mój M. polecam Wam prezenty tego typu 


A Wy co sądzicie o takiej formie prezentu? Chcielibyście coś takiego otrzymać? Jedyną i niepowtarzalną koszulkę w swym rodzaju, dzięki której będziecie mogli przypomnieć sobie najlepsze chwile?

Poniżej znajdziecie kilka fajnych projektów koszulek

https://stimago.pl/tshirt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>