Płukanki do włosów Cameleo

Płukanki do włosów były moim wybawieniem gdy farbowałam włosy na jasny blond. Mimo, że zwykle używałam chłodnego odcienia farby to włosy i tak po kilku myciach stawały się coraz bardziej żółte.
Żółta poświata  włosów była moją zmorą, nienawidziłam tego… próbowałam nawet płukać je gencjaną ale bałam się, żeby nie dodać jej za dużo by nie wyszły mi fioletowe włosy 
Wtedy znalazłam w sklepie płukankę niwelująca żółte tony we włosach – to był strzał w 10!

Teraz wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów, ale czasem też używam płukanki by jeszcze bardziej ochłodzić kolor mimo, że mój naturalny jest „mysi”.

Dziś chciałabym Wam przedstawić 3 płukanki z jakimi mam do czynienia, wszystkie pochodzą z firmy Delia:

  • płukanka srebrna
  • płukanka fioletowa
  • płukanka różowa

Czym różni się każda z nich?

Srebrna płukanka przeznaczona jest do włosów siwych, blond oraz rozjaśnianych. Niweluje ona żółty odcień zarówno na farbowanych jak i naturalnych włosach, nadając im delikatny srebrzysty połysk.
Fioletowa płukanka również przeznaczona jest do włosów blond naturalnych i farbowanych bądź rozjaśnianych, tak samo jak jej poprzedniczka niweluje żółty odcień włosów pozostawiając je w chłodnym tonie o fioletowej czy „gołębiej” poświacie.
Różowa płukanka to lekkie szaleństwo! Możemy na naszych włosach za jej pomocą stworzyć różowe pasemka bądź końcówki. Letnie szaleństwo na to spokojnie pozwala  Przy okazji płukanka ta również niweluje żółty odcień włosów.

Wszystkie płukanki sprawdzają się super, nie ma problemu z przesuszonymi włosami a wręcz przeciwnie płukanki mają za zadanie pielęgnować nasze włosy. Ja jestem jak najbardziej na TAK!

Sposób użycia:

Płukanką srebrną i fioletową płuczemy włosy po każdym myciu.
Płukankę różową rozrabiamy wlewając ok. 1 łyżkę stołową płukanki do 2 litrów wody – roztworem tym płuczemy włosy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>