Podziękowania dla rodziców…

Są takie dni i wydarzenia, za które chcemy podziękować naszym rodzicom ponieważ to oni w dużej mierze przyczynili się by te chwile były dla Nas najpiękniejsze i byśmy zapamiętali je do końca życia. Owszem mowa tu głównie o ślubach, weselach czy na przykład 18 urodzinach – wydarzenia te są dla Nas szczególnie ważne i zapewne nie jedni z Was zastanawiali się co podarować w prezencie i jak złożyć podziękowania dla rodziców.

Jak zapewne wiecie od naszego ślubu minął już prawie rok, wiele się u Nas wydarzyło przez ten czas ale tamten dzień pamiętamy jak by to było wczoraj. Rok temu podarowaliśmy rodzicom pudełka ze słodkościami i napojami wyskokowymi. Dziś chciałabym przedstawić Wam inny pomysł na podziękowania/prezent dla rodziców – moim zdaniem świetny i szkoda, że rok temu na to nie wpadliśmy.

Mowa tu o Fotoksiążce z podziękowaniami. Ja uwielbiam robić zdjęcia, uwieczniać wszystkie ważne momenty w Naszym życiu i przez te parę lat od czasu gdy się poznaliśmy jest ich na prawdę wiele i można wybierać i przebierać je godzinami. Każde ze zdjęć ma swoją historię – tu pierwszy wyjazd, tam studniówka i tak dalej, i tak dalej…. Dzięki takim zdjęciom możemy stworzyć świetne i przede wszystkim unikalne podziękowania dla Naszych rodziców. Bo co może być piękniejszego dla rodzica od szczęśliwego dziecka a wiadomo te zdjęcia to najważniejsze chwile w życiu. Tak więc mimo iż od naszego ślubu minął już rok postanowiliśmy sprezentować Naszym rodzicom jeszcze po jednym prezencie i stworzyliśmy unikalne fotoksiążki – w którym znajdą wspomnienia ostatnich wspaniałych 6 lat wstecz swych dzieci 🙂

Książki zamawiałam na stronie printu.pl. Macie tam możliwość skorzystania z gotowych szablonów, gdzie dokładacie zdjęcia i wpisujecie cytaty/przemyślenia/miłe słowa bądź zostawiacie te, które obecne są już w szablonie. Mamy możliwość edycji tła, koloru, ilości zdjęć, ułożenia zdjęć, wyboru okładki, ilości stron, rozmiaru książki. Spędziłam na tworzeniu książek tych ładnych kilka godzin ale było warto – efekt jest super, mam nadzieję, że rodzice też będą z nich zadowoleni!

One thought on “Podziękowania dla rodziców…”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>