Yope Honey & Bergamot naturalne mydło kuchenne

Markę YOPE jak i ich produkty, kilka razy już Wam przedstawiałam. Jednak z każdym kolejnym produktem zakochuje się w nich coraz bardziej i chcę kupować coraz więcej i testować wszystkie rzeczy jakie mają w swej ofercie 😛 Serio nie żartuję ich produkty są po prostu świetne! Wiem ktoś z Was mógłby powiedzieć, że nie są świetne a mają super szatę graficzną, która łatwo przyciąga i jak na zwykłe mydła to są dość drogie no ale wiadomo każdy ma możliwość wydania swej opinii dlatego nie neguję ale jak dla mnie produkty są warte swej ceny a ich jakość jest super 🙂

Jak już zapewne wiecie marka oferuje balsamy do ciała, mydła a teraz wprowadziła do swej oferty również mydła kuchenne. Jakiś czas temu skusiłam się i kupiłam mydło kuchenne Honey & Bergamot.
Mydło jest delikatne, ma za zadanie nawilżać, likwidować z dłoni nieprzyjemny zapach i pełnić funkcje antybakteryjną. Zawiera ono ekstrakt z miodu, który dzięki zawartości witamin C, B6 i B12 , antyoksydantów, naturalnych antyoksydantów, kwasów AHA i protein – wygładza, nawilża skórę oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Mydło w składzie swym zawiera witaminę B oraz alantoinę, które łagodzą podrażnienia.
Co takiego jest w mydle tym iż neutralizuje ono nieprzyjemny zapach? Jest to specjalnie opracowany składnik roślinny,  który przyspiesza rozpad lotnych cząsteczek o nieprzyjemnym aromacie i zmienia je w cząsteczki bezzapachowe. Oczywiście składnik ten jest neutralny dla skóry i środowiska. Mydło jest w pełni ekologiczne, w swym składzie nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, SLES-u i SLS-u.


Mydło znajduje się w plastikowej buteleczce z pompką, jego pojemność to 500 ml. Jest bardzo wydajny. Konsystencja gęsta, pieni się delikatnie. Co od zapachu jest on delikatny, nie drażniący, orzeźwiająco-słodki. Z łatwością usuwa tłuszcz z dłoni, nie wysusza ich i pozostawia przyjemnie miękkie. Zapach nie utrzymuje się zbyt długo, ale za to mydło bez problemu usuwa wszelkie niechciane zapachy kuchenne.

Cena- ok. 16 zł/ 500 ml

One thought on “Yope Honey & Bergamot naturalne mydło kuchenne”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>