Palmolive Kitchen Hand Wash Anti Odor

Kuchenne mydła zaczęłam używać dopiero niedawno, przyznam że wcześniej ich nawet nie zauważyłam, na sklepowych półkach ani w drogeriach internetowych. Palmolive Kitchen Hand Wash Anti Odor był pierwszym mydłem kuchennym z jakim miałam do czynienia. Zaciekawiło mnie ze względu iż obiecywało iż zneutralizuje nieprzyjemny zapach po przygotowaniu posiłków nie mniej jednak nie wierzyłam w 100% efekt.
Mydło zaskoczyło mnie pozytywnie faktycznie  neutralizuje  zapach na rękach po przygotowywaniu potraw i gotowaniu. W składzie mydła znajdziemy ekstrakt z limonki oraz naturalny antybakteryjny składnik, dzięki czemu pomaga to w zneutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu jaki może utrzymywać się na rękach po gotowaniu.

Mydło dobrze się pieni, jest delikatne i nie przesusza skóry dłoni. Zapach mydła jest przyjemny i na trochę pozostaje na dłoniach. Konsystencja mydła jest dość gęsta dlatego też wystarczy  użyć jego niewielką ilość by idealnie doczyścić dłonie oraz zneutralizować nieprzyjemny zapach z dłoni, dlatego też starcza  ono na dość długi okres czasu.
Mydło znajduje się w plastikowej, przeźroczystej buteleczce z pompką, jego pojemność to 300 ml, dodatkowo możemy dokupować do niego napełnienia o pojemności 500 ml.

Mydło przypadło mi do gustu, ogromny plus za neutralizację przykrego zapachu. W porównaniu do mydła kuchennego YOPE minusem mydła Palmolive jest brak naturalnych składników za co doceniam jego konkurenta. Nie miej jednak cena tego mydła jest niższa niż YOPE.  Cena: mydło ok. 9,40 zł |  napełnienie ok. 9,80 zł . Z tego co można zauważyć jeżeli posiadamy pojemniczek z pompką na mydło to bardziej opłacalną opcją jest zakup napełnień ponieważ są tańsze w przeliczeniu na ilość mililitrów w opakowaniu. Co do szaty graficznej jest ona dość prosta, jedna typowa dla tej marki. W porównaniu do YOPE jego szata niestety jest uboga i nie przyciąga tak uwagi jak mydło YOPE .

Co do dostępności produktu znajdziecie mydło to w większości drogerii internetowych jak i stacjonarnych. Ja zakupiłam zarówno mydło jak i napełnienia w drogerii internetowej iperfumy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>