Ręcznie dziergane pluszaczki

Dziś chciałabym Wam przedstawić nasze piękne, ręcznie robione pluszaczki 🙂 Dziergane pluszaki urzekły mnie od momentu gdy pierwszy z nich pojawił się u Nas w domu.
Każdy z nich wyszedł z pod innej ręki, każdy jest unikalny! Każdy z nich robiony jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu wiem, że moje dziecko będzie miało jedyną i nie powtarzalną zabawkę! Wiecie jak super jest mieć coś czego nie ma 10 innych osób? No własnie… Ciężko znaleźć coś takiego…

Gdy znalazłam te ręcznie robione zabawki oszalałam! Po pierwsze jedyne w swym rodzaju, po drugie świetna jakość, po trzecie produkty polskie i do tego robione z pasją! W tych małych dziełach sztuki widać serce jakie dziewczyny wkładają w robienie tych rzeczy, widać, że robią to co lubią!

Teraz pomyślcie jaki to świetny pomysł na prezent dla dziecka – założymy się, że to właśnie tą zabawką dziecko zainteresuje się najbardziej? A dlaczego? Dlatego, że nigdy wcześniej takich zabawek nie widziało!
A pomyślcie, że Wasz maluch daje taki prezent swojemu koledze czy koleżance – macie pewność, że nie zdublujecie się z innym prezentem!
Więc pomysł na prezent jest idealny!

Jak już na pewno wiecie polskie, ręcznie robione rzeczy to u mnie must have! No ale jak przejść obojętnie od takich pięknotek!

Sówka i króliczek pochodzą od Juliankowo. Mama Juliana tworzy cuda! Królisie to u nich top jeden! No ale nie dziwie się moje serce też podbiły 🙂

Przedstawiam Wam również dwóch dżentelmenów. Hipcia, który wyszedł z rąk Heklovenia, która tworzy różne zwierzęce cuda jak i dekoracje. Oraz piesek, którego zrobiła dla Nas Armadillo.mw – oprócz pluszaków znajdziecie u niej również grzechotki ?

Wszystkie dziewczyny tworzą rzeczy jedyne w swym rodzaju wkładając w to całe swe serce ?
Jeżeli i Wy chcecie by wasze dzieciaczki miały wyjątkowe i jedyne w swym rodzaju zabawki zgłaszajcie się do dziewczyn one na pewno coś dla Was wyczarują <3

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>