Baza Catrice prime and fine smoothing refiner

Zakup bazy pod podkład chodził za mną już od dłuższego czasu… ale nigdy nie było jakoś okazji, żeby ostatecznie ją kupić. Namierzałam się na jedną z trzech kultowych baz pod podkład od Bielendy jednak ostatecznie wybrałam bazę Catrice. Dlaczego?
Po pierwsze wszystkie kosmetyki, które mam od Catrice sprawdzają się, nigdy na żadnym się nie zawiodłam.
A po drugie akurat w sklepie bazy Bielendy były wyprzedane a ja chciałam akurat kupić więc wybrałam inną.

Przyznaję, że baaaardzo długo zwlekłam z zakupem bazy i szczerze żałuje… Kiedyś myślałam eee… taka baza chyba mi się nie przyda, będę ją używała tylko na większe wyjścia a przecież takie wyjścia zdarzają się raz na jakiś czas, prędzej się popsuje niż ją wykorzystam – no bo wiecie mój makijaż opierał się zawsze na kremie aloesowym, podkładzie, tuszu, kredce do brwi i różu czy rozświetlaczu. Potem bałam się, że jak zacznę używać bazy na co dzień to, że moja skóra będzie zapychała się jeszcze bardziej a tego strasznie nie chciała więc tak dalej odkładałam ten zakup. No ale wiadomo jak to kobieta lubię robić zakupy, lubię testować nowości więc w końcu zdecydowałam się zakupić bazę i tak w moje ręce wpadła baza Catrice prime and fine smoothing refiner.

Catrice prime and fine smoothing refiner jest to baza  wygładzająco- korygująca pod podkład zawierająca silikon. Znajduje się w słoiczku o pojemności 14 gram. Łatwo wyjmuje się ją ze słoiczka za pomocą opuszków i nakłada na twarz. Świetnie się rozprowadza, ma lekką, sylikonową konsystencję ( przypomina mi troszkę delikatny mus), ja nakładam jej bardzo cienką warstwę – wystarczy by makijaż stał się idealny. Baza w słoiczku ma nieco różowy kolor jednak po nałożeniu na skórę twarzy staje się bezbarwna. Makijaż dzięki bazie trzyma się dużo dłużej, nie ściera się ani nie psuje mimo upływających godzin. Na szczęście baza dobrze utrwala makijaż i pozostaje on w stanie nienaruszonym.

Cena bazy – ok. 27 zł / 14g

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>