BRAUN Silk Expert IPL BD 5008 depilator IPL do ciała i twarzy

O depilacji laserowej słyszałam już dość dawno,  zastanawiałam się czy nie wybrać się na zabiegi tego typu do kosmetyczki ale jak pewnie wiecie zabiegi te są dość drogie a jednak trzeba kilku serii by zabiegi takie miały sens.

Temat domowych depilatorów też był mi dobrze znany jednak opinie dziewczyn używających tego typu sprzęt były tak różne, że już nie widziałam co mam o tym myśleć – jedne mówiły, że działa super inne że w ogóle nie działa. Zakup tego typu lasera małym wydatkiem nie jest więc sama nie widziałam co robić, wydam pieniądze, nie zadziała, będę zła, że zmarnowałam pieniądze itd. Aż mój M. podjął decyzję za mnie i na 25 urodziny obdarował mnie własnie tym o to laserem.
Pewnie zastanawiacie się czy była szczęśliwa z takiego prezentu?
Pewnie, że tak! Przecież od dawna myślałam o jego zakupie  😉
I tak w moich rękach pojawił się depilator BRAUN Silk Expert IPL BD 5008

Przystąpiłam do testowania. Teraz najważniejsza część posta dla wszystkich, którzy chcą kupić tego typu laser  😀 Zacznijmy od najważniejszego elementu – obsługa tego urządzenia jest banalnie prosta. Podłączamy go do zasilacza i możemy działać. Urządzenie posiada trzy stopnie intensywności zabiegu, które możemy same regulować.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w dodatkowy „tryb płynny” czyli nic innego jak możliwość przesuwania głowicy depilatora po nogach, co uwalnia fale świetlne z większą częstotliwością i minimalizuje liczbę pominiętych obszarów oraz usprawnia przeprowadzanie zabiegu.
Początkowo serie zabiegów trwają dłużej ale z czasem idzie coraz szybciej, chodzi tu głównie o wprawę im bardziej „poznamy” się z urządzeniem tym sprawniej będziemy potrafili go używać.

 

Po pierwszym użyciu byłam zdegustowana ponieważ zabieg ten był bolesny. Nie był to jakiś wielki ból bardziej takie delikatne igiełki, czy ciepło w momencie gdy błyska światło. Jest to do zniesienia spokojnie ale początkowo było nie przyjemne potem albo się przyzwyczaiłam albo mniej boli  😎  Co ciekawe urządzenie wyposażone jest w technologie SenoAdapt, dzięki której nie musimy martwić się o to czy dobrze dobierzemy intensywność światła do naszego koloru skóry. Urządzenie bada skórę do 80 razy na sekundę i dostosowuje intensywność światła do jej kolorytu. Dzięki tej innowacyjnej technologii mamy pewność, że światło jest idealnie dobrane, co jest gwarantem bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Teraz punkt kulminacyjny a mianowicie efekty! 

Zabiegi laserem wykonuje się raz w tygodniu na ogolone partie ciała ( najlepiej by były golone dzień wcześniej). Ja zauważyłam efekty już po 4 seriach – początkowo nie były to jakieś efekty WOW ale gdzie nie gdzie znajdowały się miejsca wolne od włosków, z każdym tygodniem było coraz lepiej w tym momencie nie muszę poprawiać golenia maszynką od jednego zabiegu do drugiego a miałam na prawdę sporo włosków, były ciemne i grube, a ich odrost było widać już po jednym dniu od golenia tak więc w okresie letnim musiałam golić się codziennie. Co jeszcze zaobserwowałam to fakt iż włoski, które odrastają są o wiele słabsze i cieńsze.

Od momentu gdy zaczęłam go używać jestem z nim nierozłączna i nie wiem jak mogłam funkcjonować bez niego 😀 

Co do ceny laser kosztuje około 1700 zł. Mój był w komplecie z szczoteczką do twarzy. 

Depilator taki jak mój w takim samym zestawie możecie kupić w drogerii internetowej iperfumy.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>