Pomysły na prezenty dla dzieci

Do Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu ale wiecie jak to jest… Świeżo upieczeni rodzice wpadają w szał zakupów dla swoich maluszków tak i my oszaleliśmy 😀 Już szukamy prezentów świątecznych dla naszej małej. Z tej okazji postanowiłam podzielić się z Wami różnymi propozycjami prezentów dla dzieci w różnym wieku.

0-12 MIESIĘCY

UCIEKAJĄCA OŚMIORNICZKA – ośmiorniczka zachęca dziecko do raczkowania ponieważ drga i ucieka maluszkowi. Cena- 39,99 zł / przeznaczony dla dzieci powyżej 3 miesiąca.

SZCZENIACZEK UCZNIACZEK – szczeniaczek odpowiada na dotyk dziecka śmiesznymi tekstami i piosenkami, ale teraz wyposażony w technologię Poziomy nauki, dzięki której interaktywne treści zmieniają się z wiekiem maluszka.

Poziom 1 – Odkrywanie — od 6. miesiąca 

Dźwięki i proste słowa rozbudzają ciekawość maluszka

Poziom 2 — Zachęcanie — od 12. miesiąca 

Pytania i proste zadania zachęcają maluszka do działania 

Poziom 3 – Naśladowanie — od 18. miesiąca

Zabawa w odgrywanie ról pobudza wyobraźnię dziecka 

Cena- 139 zł

MINI SIŁOWNIA – dźwięki i światełka umieszczone na panelu rozwijają zmysły malucha.Grzechotki i panel z melodyjkami są okazją do różnorodnych ruchów dłoni i rozwijają ich sprawność.
Cena- 78,50 zł / przeznaczony dla dzieci od pierwszego miesiąca życia.

12 – 36 MIESIĘCY

ZACZAROWANY GARNEK SORTER – w pokrywce garnka są umieszczone otwory, przez które dziecko wrzuca odpowiednie klocki dzięki czemu uczy się zręczności oraz spostrzegawczości.
Cena- 47 zł / przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia

EDUKACYJNY STOLICZEK – stoliczek muzyczny to pomysł na ciekawą zabawę i doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Blat aktywizujący wyposażony jest w światełka, ruchome elementy, min. pociąg jadący po literkowych torach, przyciski o różnych kształtach i kolorach. Zapewnia dziei temu dziecku wiele rozwijającej aktywności.
Cena- 115 zł / przeznaczony dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia

NAGRYWAJĄCA MATA DO TAŃCZENIA – Po włączeniu przywita nas wesoła melodia, a trzy przyciski konsoli (stop, record i play) kolejno rozświetlą się – oznacza to, że wszystkie funkcje działają prawidłowo. Zabawa jest bardzo prosta i przyjemna. Wszystkie klawisze i ikony na macie aktywujemy pod wpływem nacisku – mogą do tego posłużyć dosłownie wszystkie części ciała.
Cena- ok.84 zł/ przeznaczona dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia

3 – 6 LAT

DESKOROLKA DLA DZIECI – deskorolka wyposażona jest w podświetlane kółka, sama również jest podświetlana, posiada  5 trybów podświetlenia  z możliwością zmiany za pomocą przycisku. Ładowarka USB dołączona do deskorolki.
Cena- 109 zł / przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia

GRA ZĘBATY WILK – zabawa polega na wyciąganiu z paszczy wilka niejadalnych obiektów, trzeba jednak być czujnym bo wilk może ugryźć!
Cena – ok. 69 zł / przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia

HATCHIMALS JAJKO PINGWINIAK RÓŻOWY – Hatchimals to magiczne stworki żyjące wewnątrz jaj. Co się znajduje w środku? To niespodzianka! Każde jajko zawiera jedno z dwóch interaktywnych zwierzątek Hatchimals.Zwierzątko wewnątrz jajka wydaje słodkie dźwięki, a jego oczy świecą się, informując cię o tym, jak się czuje! Kiedy zauważysz oczy świecące w kolorze tęczy to znak, że twój Hatchimal wykluwa się z jajka!
Cena – ok. 299 zł / przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia

6-12 LAT

ROBOT MIO PROGRAMOWANY – zestaw pozwala na złożenie prawdziwego Robota i poznanie zasad robotyki.  Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, naukowy zestaw, przy pomocy którego możesz złożyć prawdziwego robota! Baw się, programując jego trasę, aby wraz z przyjaciółmi stawiać czoła pasjonującym wyzwaniom, polegającym na szukaniu metalu za pomocą magnesu oraz na wykonywaniu wielu innych nieprawdopodobnych.
Cena- ok. 70 zł / przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia

WIELKIE LABORATORIUM CHEMICZNE – zestaw dla początkujących chemików do wykonywania 180 bezpiecznych i prostych eksperymentów. Wszystkie działania są wyjaśnione i opisane szczegółowo w załączonej instrukcji, dzięki której można również zrozumieć, w jaki sposób cząsteczki wielu substancji naturalnych i sztucznych są skonstruowane.
Cena- ok. 70 zł / przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia

MIKROSKOP – domowy mikroskop będzie spełnieniem marzeń niejednego człowieka. Dzięki niemu będzie mógł badać tajniki natury i odkryć tajemnice roślin, zwierząt i ludzi.
Cena- 65 zł / przeznaczony dla dzieci powyżej 9 roku życia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>