Suchy basen z kulkami

Ile razy przechodziłaś/łeś ze swoim maluchem obok takiego kulkowego placu zabaw? dziecko protestowało? nie chciało przejść tak obojętnie obok super zabawy? Nie dziwne sama chętnie bym tam wskoczyła! ?  Dziecku ciężko odmówić ale Wiadomo takie zabawy „trochę” kosztują dziś chciałabym przedstawić Wam alternatywę! A są nimi suche baseny z kulkami, które każdy z Nas może mieć w domu! Suchy basen z kulakami to świetna wielogodzinna zabawa dla maluchów a i Ty możesz pozwolić sobie i wskoczyć w kulki bez żadnych skrupułów ??

Suche baseny zalały instagram, przyznaje i ja wpadłam w ten szał i zapragnęłam mieć w domu taki basenik by moje dziecko mogło szaleć w kulkach kiedy tylko zapragnie. Tak też się stało i basenik od maboo.pl znalazł się u Nas! Jak tylko rozpakowaliśmy paczkę to sama do niego wskoczyłam ?  ze względu na zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia postanowiliśmy basenik podarować Laurze na prezent. Myślę, że taki prezent to strzał w dziesiątkę zarówno dla takich maluszków jak i troszkę starszych dzieci. 

Oprócz tego, że basenik to godziny świetnej zabawy to dodatkowo niezależnie gdzie go postawimy będzie wyglądał super – czy to w salonie czy to w pokoju malucha!
Taki basenik to istna skarbnica możliwych zabaw, dzieci mają tak wielką wyobraźnię, że na pewno wykorzystają go nie tylko w taki tradycyjny sposób a w milionie innych pomysłów.
No powiedz czy nie chcesz słyszeć tego radosnego okrzyku: MAMO PATRZ JAK NURKUJĘ! Widzieć tej radości na twarzy? No właśnie dzieciakom się nie odmawia ? ( pamiętaj, że to też chwila spokoju dla Ciebie jak maluch się czymś zajmie?) . Suchy basen doskonale wpływa na rozwój maluchów, pobudza również zmysły dziecka, doprowadzając do tzw. stymulacji wielozmysłowej.

Co ważne i dlaczego poleciłabym Wam baseniki od MaBoo. A no dlatego, że  basen produkowany jest w Polsce . Materiał z jakiego jest wykonany to pianka oraz pokryty bardzo przyjemną dzianiną. Pokrowiec można zdejmować i prać w pralce. A co fajnego – producent daje możliwość stworzenia basenu w przeróżnych kolorach – na instagramie zauważyłam tendencję do wybierania tych samych kolorów przez wielu rodziców przeważa róż, turkus, szarość i biel my trochę zaszaleliśmy i wybraliśmy coś innego  ( Wy możecie jeszcze bardziej zaszaleć?). Co najważniejsze, kapitalna jest jakość piłek! Nie wgniatają się do środka, zachowując swój kształt i mają certyfikat CE.

Pewnie zastanawiacie się czy warto? 

Jak dla mnie warto! Wiadomo cena ceną ale pomyślmy na ile czasu przeznaczona będzie taka zabawka. Twoje dziecko może zacząć ją użytkować jak tylko zacznie siadać, czyli pewnie około 6 miesiąca życia a kiedy skończy się bawić w basenie? aż ciężko stwierdzić myślę, że spokojnie 4-5 lat taki basenik może posłużyć ? Poza tym myślę, że taki basen to jeden z tych unikalnych prezentów, których dziecko nie przegląda co tydzień w sklepie i nie zna na pamięć dlatego też jego radość z prezentu takiego będzie jeszcze większa! Coś nowego! Coś czego wcześniej nigdy nie widział ? Poza tym dzieci uwielbiają kuli więc taki basenik nie pójdzie w odstawkę po tygodniu!

3 thoughts on “Suchy basen z kulkami”

  • Córka dostała basen na roczek i uważam, że była jeszcze na niego za mała. Dopiero po miesiącu zaczęła się w nim bawić. Uważam, że basen jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia.

    • Każdy ma inne zdanie, Laura jak ją posadzimy w basenie to interesuje się kulkami. Wiadomo nie skacze nie nurkuje ale jej się podoba coś innego 😉

  • Córeczka dostała basenik na roczek i odrazu sie w nim bawiła razem z bracmi❤Nawet ja sie w nim bawiłam super zabawa a wogole dla dzieci ❤❤❤Buziaki?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>