Zaproszenia ślubne jakie wybrać?

Ah… ten Wielki dzień już za mną… Wybór zaproszeń to jedna z pierwszych rzeczy, które były namacalną namiastką naszego ślubu. Ich wybór sprawiał ogromną radość. Kilka dni temu otrzymaliśmy zaproszenie na ślub znajomego i wiecie co z tej perspektywy to też fajna i radosna sprawa!

Z punktu widzenia gościa wygląd zaproszenia ma duże znaczenie 🙂 fajnie dobrać ich motyw do pory roku, materiał i elementy dekoracyjne do tego w jakim stylu będzie wasze wesele, jak udekorowana będzie sala itp.  Czasem zaproszenia ślubne ukazują motyw przewodni wesela a my możemy dostosować wtedy odpowiednio dostosować ubiór czy kupić prezent, który będzie do tego nawiązywał.

Poniżej kilka projektów zaproszeń, które ja sama bym wybrała gdybym miała decydować jeszcze raz  🙂

 1. Wytworny styl i nutka luksusu – cena 9 zł /szt. 
 2. Unikalne zaproszenia w stylu BOHO na nietuzinkowe wesela – 4 zł/ szt.
 3. Bardzo oryginalne zaproszenie ślubne, idealnie pasujące do stylu VINTAGE – 5 zł/ szt.
 4. Nietypowe i nowoczesne zaproszenie ślubne ze zdjęciem, które wykorzystuje papier pochodzący z recyklingu – 4,5 zł/ szt.
 5. Proste a zarazem subtelne zaproszenia z wplecionym zdjęciem 
 6. Kto powiedział, że zaproszenia ślubne ekologiczne muszą być nudne? Oto przykład, że kartka wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu może stanowić bardzo atrakcyjną formę zaproszenia. Ciekawa grafika, połączona z ciekawym wycinanym ornamentem oraz sznurem papierowym, daje niesamowity efekt – 5,50 zł/ szt. 
 7. Artystyczne zaproszenie ślubne, to dzieło najwyższej jakości, zaprojektowane dla wyjątkowych gości. Modeli tych nie znajdziesz w sklepie, są jedyne w swoim rodzaju – 23 zł/ szt.
 8. Bardzo piękne i romantyczne zaproszenie ślubne ze słodką, delikatną wstążką w kropki – 4,5 zł/szt.
 9. Róż i fiolet to kolory bardzo romantyczne, które idealnie pasują do uroczystości ślubnych. W połączeniu z kwiatami, projekt staje się bardzo uniwersalny, odpowiedni do każdego rodzaju wesela – 4 zł/ szt.
 10. Bardzo eleganckie zaproszenie ślubne w klasycznym stylu – 6 zł/ szt.

 

Wszystkie powyższe zaproszenia znajdziecie na stronie zapi.pl

3 thoughts on “Zaproszenia ślubne jakie wybrać?”

 • Powiem Ci, że wiele osób, które dostały od nas zaproszenia (które wybieraliśmy naprawdę długo!) dzwoniło dzień, dwa przed weselem i pytali o której ślub, bo gdzieś posiali zaproszenia. Więc teraz wychodzę z założenia, że nie ma co przepłacać i kombinować, bo i tak goście mają to gdzieś zazwyczaj 🙂

 • Moja narzeczona się uparła, że sama chce je zaprojektować. Trochę się martwiłem jak to wyjdzie, ale wyszło nawet, nawet. Projekt wysłała do internetowej drukarni i wszystko zrobiliśmy w ten sposób, bardzo duża oszczędność, a na jakości wiele nie straciliśmy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>