Astor Soft Sensation Lipcolor Butter odcień 007

Soft Sensation Lipcolor Butter Astor to nic innego jak nawilżająca pomadka do ust w kredce.
 To już moja druga pomadka z tej serii tym razem w kolorze  007 Delicate Lilac. W całej serii pomadek tych znajduje się 12 różnorodnych kolorów, każdej z dziewczyn na pewno coś przypadnie do gustu.
Ten kolor pomadki to istny ideał, nie róż, nie fiolet lecz delikatny liliowy kolor przy ciemnych ustach może on je lekko rozjaśniać – ja osobiście lubię taki efekt, wiadomo oczywiście nie zawsze jednak od czasu do czasu jest ok.

Pomadka ta ma konsystencję masełka dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację – sztyft nie jest ani za twardy ani za miękki. Równomiernie się rozprowadza  i ma na prawdę dobre krycie – jak przy tak jasnym kolorze jestem z niej bardzo zadowolona.Wystarczy jednokrotna aplikacja, by kosmetyk w szybki i dokładny sposób wypełnił usta lśniącym odcieniem. Kolor nie rozpływa się, doskonale trzyma się na wargach, nie sklejając ich.  Nawilżająca formuła zawarta w pomadce zawiera składnik pozyskiwany z kokosa. Wygładza on i koi wysuszone wargi, powodując, iż stają się one dużo bardziej nawilżone.

jest to typowa wysuwana kredka, wyjmując ją bądź chowając nie rozjeżdża się ani nie zaczepia o boki opakowania. Pomadka ta ma również bardzo ładny zapach- lekko słodki z nutką wanilii – ja uwielbiam słodkie waniliowe zapachy więc dla mnie rewelacja ale jeżeli, któraś z dziewczyn nie lubi to może być problem ponieważ ja wyczuwam go nawet po jakimś czasie od aplikacji jej na usta.

Co do trwałości to ze względu na jej dość tłustą konsystencję pomadka nie jest zbyt trwała – wystarczy nieumyślny ruch ręką, napicie się czegoś o zjedzeniu już nie wspomnę i znika ona z naszych ust. Mimo to pozostawia nawilżającą taflę na ustach. Wiadomo nie ma co oczekiwać od niej super trwałości bo nie znam produktu, który miałby formułę masełka i był mega trwały.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>