BOURJOIS HEALTHY MIX PODKŁAD

Dziś chciałabym zaprezentować Wam podkład do twarzy z jakim w ostatnim czasie mam do czynienia. A jest nim BOURJOIS HEALTHY MIX PODKŁAD. Od 2017 roku na rynku istnieje nowa wersja tego podkładu.
Ciągle szukam  podkładu idealnego, i mimo iż ten podkład jest na prawdę dobry to nie wiem czy można nazwać go idealnym ? Choć nie ma co się oszukiwać..ja po prostu kocham testować podkłady, albo po prostu nie znalazłam jeszcze tego jedynego, w którym „zakochałabym się na zabój”.

Podkład Bourjois Healthy Mix z witaminami C, E oraz B5 przykrywa oznaki zmęczenia i zapewnia efekt cery pełnej blasku aż do 16 godzin. Delikatna i świeża tekstura łatwo wtapia się w skórę i nie pozostawia śladów. Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. 70% więcej blasku, 24h nawilżenia i formuła, która nie zapycha porów. Podkład Bourjois Healthy Mix dostępny jest w 6 odcieniach: 51 Light Vanilla, 52 Vanilla, 53 Light Beige, 54 Beige, 55 Dark Beige oraz 56 Light Bronze.
Kolor jaki ja używam to 51 Light Vanilla i jeżeli poszukujecie podkładu z żółtymi tonami to on delikatnie, nawet, nawet wpada w coś żółtego?


Jest to świetny podkład do stosowania na co dzień ponieważ jest lekki, ma naturalne wykończenie. Dobrze dopasowuje się do naturalnego kolorytu, choć lekko ciemnieje po krótkim czasie.  Healthy Mix  zapewnia bardzo naturalne, świetliste wykończenie oraz średni poziom krycia. W kwestii trwałości odpowiednio utrwalony pudrem spokojnie wytrzymuje cały dzień. Poza tym nie zapycha porów i nie wysusza skóry.
Standardowa cena podkładu Healthy Mix również pozostała bez zmian i wynosi około 60zł,  ja jednak najczęściej robię zakupy w drogerii internetowej iperfumy.pl  i właśnie tam go zakupiłam. Ja zapłaciłam za niego około 37 zł.

Nie mam porównania ze starą wersją podkładu Bourjois Healthy Mix,ale nowa wersja bardzo przypadła mi do gustu. Ma ładne, szklane, opakowanie w kształcie prostokąta z pompką, dzięki której łatwo dozuje się go. Zapach podkładów nie jest nachalny w sumie to bardzo, bardzo delikatnie wyczuwalny.
W podkładzie  znajdziemy śliczne drobinki ,ale nie nachalne dzięki czemu nasza cera wygląda świeżo i zdrowo.
Ja jestem na TAK, a Wy?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>