Wishlista prezentów gwiazdkowych

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezenty pod choinkę to przedstawię Wam dziś kilka moich propozycji.

Pierwsza z propozycji to perfumy damskie VERSACE Crystal Noir według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Perfumy te mają owocowo – orientalny charakter  i oferują magiczne przeżycie swojej właścicielce i ludziom w jej otoczeniu. Najpierw rozwija się podstawa perfum, która ma postać świeżych tonów i soczystej pomarańczy. Następnie ukazuje się serce perfum złożone z upojnej gardenii i omamiającej piwonii. Cała ta dopracowana i zmysłowa kompozycja rozwija się wzajemną grą leśnych ekstraktów. Luksusowa ambra w połączeniu z jedwabnym drzewem sandałowym z kroplą zmysłowego piżma wyczaruje ciepłe uczucie.Versace Crystal Noir pozostawia fantazyjne wrażenie wyjątkowej chwili, którą będziesz chcieć powtórzyć.

Druga z propozycji to również perfumy, tym razem dla mężczyzn. Przed Wami LALIQUE Encre Noire for Men. Zapach na rynku jest od 2006 roku , autorką zapachu jest Nathalie Lorson. Encre Noire zawiera dwa rodzaje wetiweru, cyprys, drewno kaszmirowe i piżmo. Całość jest bardzo uwodzicielska i zmysłowa.

Trzeci pomysł to SCHOLL Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp – pilnik świetnie usuwa twardą skórę stóp szybko i bez najmniejszego wysiłku. Metoda ta jest podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów.

Czwarty pomysł to PHILIPS Convenient Easy Shave Series 1000 S1110/04 elektryczna maszynka do golenia. Golarka ta to łatwe i wygodne golenie w przystępnej cenie. 4-kierunkowe głowice Flex w połączeniu z systemem ostrzy CloseCut gwarantują gładką skórę. Posiada ona system ostrzy CloseCut i  4-kierunkowe głowice Flex. Głowice Flex poruszające się niezależnie w 4 kierunkach dostosowują się do każdej krzywizny twarzy i ułatwiają golenie zarostu nawet na szyi i dolnej szczęce. A dzięki trwałym samoostrzącym się ostrzom  golenie będzie przebiegało bez  najmniejszego wysiłku, ostrza CloseCut ostrzą się podczas każdego golenia. Golarka taka to marzenie każdego z mężczyzn.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>