E STYLE Metallic Chic

E STYLE Metallic Chic  to nic innego jak metaliczny cień do powiek. Szczerze jeszcze jakiś czas temu coś z drobinkami, coś rozświetlającego by u mnie nie przeszło, nawet bym na to nie spojrzała. Takie rzeczy kojarzyły mi się typowo z kiczem i tandetom. Serio, serio nawet lakier do paznokci używałam tylko klasyczny, jednokolorowy bądź matowy. Te perłowe czy z drobinkami przyprawiały mnie o zawrót głowy. A tu proszę teraz taka zmiana ?  No cóż jak to mówią kobieta zmienną jest? co poradzisz jak nic nie poradzisz ?

E STYLE Metallic Chic to pierwszy metaliczny cień do powiek z jakim miałam do czynienia. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się makijażem i akurat nadarzyła się okazja do zrobienia jakiegoś wystrzałowego make up’u bo dostaliśmy zaproszenie na wesele! Zastanawiałam się jaki zrobić sobie makijaż aż wpadłam na pomysł, że chciałabym mieć bardziej niż zwykle rozświetlony makijaż oka. I tak właśnie padło na ten cień do powiek.
Wybrałam odcień 05 Champagne – czyli taki delikatny co by lekko rozświetlić ale nic na siłę i bez przepychu ?

Cień sprawdził się super! Jest mocno napigmentowany. Jego konsystencja jest bardzo delikatna, lekko woskowa dzięki czemu sprawia , że cienie te są niezwykle wygodne w aplikacji i długo utrzymują się na powiekach. Mój makijaż oka przetrwał całe wesele! Cień ten dzięki tak dobremu napigmentowaniu zapewnia bardzo dobre krycie, świetnie się nim pracuje a jak już wiecie za dużo wprawy w tym nie mam ?

Co ciekawe  zawartość cennych składników aktywnych w cieniach tych sprawia, że mają dodatkowe właściwości nawilżające i odżywiające skórę powiek.
Cień znajduje się w solidnym, plastikowym, przeźroczystym opakowaniu.
Kolory jakie były jeszcze dostępne to :  01 Moon, 02 Sandy,  04 Fine Roses, 08 Rhapsody. Widziałam, że są również inne kolory takiej jak 03 Pirouette, 06 Daisy, 07 Symphony,  09 Cooper, 10 Prince, 11 Passion, 12 Dance ale akurat w momencie gdy ja skusiłam się na zakup nie były dostępne.

Cena: ok 16,50 zł / pojemniczek 6g

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>