Catrice HD Liquid Coverage

Do zakupu tego podkładu czaiłam się już od dawna ? ale jak pewnie wiecie ciężko go dostać a jak już jest to znalezienie go w jasnym odcieniu dalej graniczy z cudem!
No ale wiadomo jak to kobieta jak się na coś uprę to prędzej czy później muszę to mieć! Słyszałam tak wiele pochlebnych opinii na temat tego podkładu, że musiałam go przetestować! Nie było innej opcji? Po wielu trudach i bojach jest mój!

Co prawda gdy kupowałam podkład ten kultowy kolor 010  Light Beige był niedostępny więc skusiłam się na 020 Rose Beige, akurat było lato więc moja skóra była muśnięta słońcem i kolor był odpowiedni, teraz zimą jest dla mnie za ciemny ale podkładu tego i tak używam tylko okazyjnie więc nie ma najmniejszego problemu ( poniżej dowiecie się dlaczego).

Catrice HD Liquid Coverage to na prawdę fajny podkład i jeżeli zależy nam na dobrym kryciu będzie idealny. Podkład ten świetnie kryje wszelkie przebarwienia, niedoskonałości, nałożony w okolice oczu również cienie. Jednak trzeba z nim uważać używając go pod oczy ponieważ może przesuszać. Świetnie matuje przez wiele godzin skóra wcale nie zaczyna się świecić. Utrwalony matującym pudrem naprawdę trzyma ten mat bardzo długo.
Jego formuła jest lekka, płynna, na skórze wyczuwamy satynową taflę – ogólnie jest OK!
Co do trwałości to tak jak mówiłam świetnie utrzymuje się wiele godzin,można polegać na nim kiedy jest bardzo gorąco, kiedy pada, nawet w obrębie nosa ubytki są w miarę niewielkie

A więc dlaczego używam go tylko okazyjnie?
Po pierwsze dlatego iż bardzo szybko zasycha podczas aplikacji więc bardzo ciężko się nim pracuje dlatego codzienny makijaż nim odpada ze względu na to, iż trzeba poświecić mu trochę czasu by makijaż wyglądał idealnie.
I druga z rzeczy to jego „ciężkość” jest dość mocnym podkładem i mimo iż nie pozostawia efektu maski na twarzy dość mocno ją wysusza pewnie ze względu iż zastyga. A ja boję się, że gdybym używałam go codziennie mogłoby to się skończyć źle dla mojej i tak problematycznej skóry.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>